البته اکثر کفش های ایرانی وزن سبکی دارند

اگر توجه کرده باشید کتانیبازها هر کتانی با نام مایکل جردن را به سرعت خریداری می کنند و قیمت در این مساله خیلی اهمیت ندارد. همانطور که از نامش پیداست، یکی از خصوصیات منحصر بفرد این کفش رنگ زنگی آن است به طوری که انگار تکه ای آهن را به پا کرده اید. از آنجایی که از نظر طراحی ممکن است کمیاب باشند، NFTها همچنین میتوانند به عنوان نشانههایی عمل کنند که امکان دسترسی به رویدادهایی را فراهم میکنند که در آن حضور برای تعداد محدودی در نظر گرفته شده است، همانطور که کارل لاگرفلد با مجموعه KL7xEndless NFT انجام داد.

در زمان خرید کفش راحتی زنانه به جنس و منعطف پذیر بودن زیره و پارچه محصول مورد نظر بایستی توجه شود، چرا که یکی از عمده ترین موارد می باشد وگرنه ممکن است کفش به ستون فقرات و پاهای شما صدمه جدی وارد نماید و سبب ناراحتی کمر شود. طبیعتا قیمت کفشهای تیمبرلند بسته به مدل و همچنین، اصل بودن آن متفاوت است. برند تیمبرلند یکی از بهترین برندهای کفش مردانه و زنانه و همچنین، بوت و نیم بوت است. در سال ۱۳۸۷ هجری قمری کتابخانه العلمین العامه در نجف اشرف سه جایزه برای بهترین کتابهایی که درباره حضرت زهرا به نگارش درآمده تعیین کرد. اما این ذاتاً یک عملکرد منحصر به فرد برای NFT های مبتنی بر مد نیست، با پروژه های معمولی NFT مانند کریپتو باریستاها که به خریداران وعده داده است که شامل تخفیف برای تمام فضاهای کافه های آینده و کنترل جزئی بر پروژه های آینده می شود.

از کفی طبی استفاده کنید : شاید قیمت یک جفت کفی طبی از کفشی که الان قصد خرید دارد بیشتر باشد اما ارزشش را دارد که یک جفت کفی عالی از داروخانه تهیه کنید و هنگام پوشیدن کفش احساس راحتی بیشتری کنید. امروزه کمپانی نایک انواع کتونی های زنانه خود را به منظور استفاده در مصارف مختلف طراحی و عرضه می کند. به مناسبت بزرگداشت بازنشستگی درک جاتر در سال 2017 ، برند جردن پنج جفت مخملی دریایی از این کفش را در حراج فروشگاه پاپ آپ در نزدیکی استادیوم یانکی عرضه کرد. اکنون هم این ترندها را میتوانید در مدلهای جدید کفش کتانی ببینید. از این رو میتوانید انواع پوتین و کتانی از جمله پوتین سوات، پوتین سبز آمریکایی، پوتین ویبرام، کتانی آندرارمور، نیم بوت تاکتیکال و انواع دیگر را ببینید و انتخاب کنید. همچنین، مهم است کفشی را انتخاب کنید که بهمحض پوشیدن آن احساس راحتی کنید. هدف اصلی از پوشیدن کفش، محافظت از پای خود است.

جنس رویه الیاف مصنوعی است. چرم طبیعی، چرم مصنوعی (بیاله)، جیر، اشبالت، جین و یا حتی پلاستیک، جنسهایی که کفش کتانی از آنها تولید میشوند. برای تمیز کردن لبههای زیره کفش از مسواک، صابون یا سرکه سفید استفاده کنید. اگر تهیه قالب کفش برای شما کار سختی است، یا این کار را نوعی سوسولبازی میدانید، از پنکه یا دریچه کولر برای خشک کردن سریع کتانی خود استفاده کنید. کار تمام است. حالا نوبت خشک کردن کتانیهاست. نگهداری از کفشهای روشن، نیازمند دقت بسیار است. اگرچه خاستگاه این کفشها به ورزش و فعالیتهای بدنی بازمیگردد اما اکنون کفشهای کتانی از جنبه مد و فشن اهمیت بیشتری دارند و جنبه ورزشی آنها در اولویت بعدی قرار گرفته است. اگرچه برندهای مد لوکس تازه شروع به فرو بردن انگشتان خود در فضای NFT کردهاند، اما این روند مشترک با گسترش روزافزون NFTها ادامه خواهد یافت. در این تقاطع فناوری، مد و بازیهای ویدیویی، مفهوم شخصیسازی شخصیت با NFTهای درون بازی گسترش مییابد.