ایده هایی از کمد لباس دنیا جهان بخت برای خوشپوشی

2- بهترین کتانی های مردانه که میتوان با کت و شلوار پوشید. این مدل کتانی مردانه شیک که در بالای لیست ماست، کتانی های روزمرهای هستند که میتوان با شلوار جین و تیشرت برای یک ظاهر روزمره شیک ست کرد. Basso از نظر استایل به قدری منعطف است که میتوان آنها را تقریباً با همه چیز در کمد لباس خود، از رسمی تا کژوال، بپوشید. فقط کافیست یک جفت از این کتانی ها را با شلوار جین بپوشید تا یک تیپ کژوال برازنده بهم بزنید یا آنها را با شلوار رسمی بپوشید تا یک استایل کاری کژوال داشته باشید. شما میتوانید به راحتی این کفش را برای یک تیپ رسمی و در عین حال راحت با یک کت و شلوار بپوشید.

اگر میخواهید کمی رسمیتر و در عین حال راحت و کژوال به نظر برسید، میتوانید این کتانیها را با یک ژاکت bomber (خلبانی) فوقالعاده ترکیب کنید. اگر انتخاب شما یک رنگ روشن باشد، میتوانید این ژاکت کاربردی و همهکاره را با یک جفت کفش کتانی سفید همراه کنید تا با شلوار یا جین تیره رنگتان، تضاد زیبایی ایجاد کنند. رویهی این کتانیها با راهراههای سیاه و قطور پوشیده شده- و بندهای آن طوری هوشمندانهای رنگ شدهاند تا با رویهی کفش مطابقت داشته باشند – و امضای پایانی این کتانیها میخهای لاستیکی هستند که روی پاشنه گذاشته شدهاند. کفی داخلی آنها با لایهای نرم و بالش دار پوشیده شده و کف بیرونی آن از جنس لاستیکی سبک و محکم است. هیچ چیز زیباتر از یک کتانی سفید رنگ نیست. البته این بدان معنا نیست که شما باید چنین مبالغی را برای کفشهای طراحان مشهور بپردازید.

2. برای جلوگیری از سروصدای ماشین لباسشویی، بهتر است مقداری حوله و یا پارچه کهنه را به همراه کفشهای خود، درون ماشین لباسشویی بیندازید. در صورتی که کودکتان کم سن است، بهتر است برای او کفش چسبی بخرید تا به راحتی کفش را به پا و آن را از پا خارج کند. پیشنهاد ما برای خشک کردن کفش این است که درون آن، روزنامه قرار دهید تا آب آن گرفته شود سپس در محل مناسب قرار دهید تا کامل خشک شود. بله، این کتانی ها گران هستند؛ اما باید توجه داشته باشید در این کفشها شما با سطحی از دقت در جزئیات و ساخت مواجه هستید که برندهای تولید انبوه از پس آن برنمیآیند. در کتانی های لوکس، شما از کفش هایی با پارچهها و مواد با کیفیت از طراحان رده بالایی مانند گوچی، بالینسیاگا و کامن پراجکت استفاده میکنید.

همگی موارد ذکر شده از مزایای استفاده از کتانی هستند. بهتر است از کفشهای کتانی سفید برند Converse استفاده کنید. وضعیت قراردادها نسبت به گذشته خیلی بهتر شده است. این کتانیها در وهلهی اول چند نگاه کنجکاو را به خود جلب میکنند اما خیلی زود توسط کسانی که اهل مد هستند به مطلوبترین کتانیهای با کیفیت سال شناخته میشوند. «آشنایی با اندیشههای سلیمان کتانی؛ مسیحی اما شیعه اهل بیت». داخل آنها با چرم پوشیده شده و کفی لاستیکی محکمی دارند. کتانی را از هر کثیفی، سنگ ریزه و آلودگی پاک کنید و بعد آن را داخل ماشین لباسشویی قراردهید. پیش از آنکه کودکتان پایش را داخل کفش کرد، جوراب پای او کنید.