ایده هایی از کمد لباس دنیا جهان بخت برای خوشپوشی

بدون شک یکی از نام آشنا ترین برندهای ساخت کتانی زنانه کمپانی نایک خواهد بود. از اجازه دادن به مردم برای تجارت، پرورش و فروش بچه گربههای مجازی گرفته تا طراحی خلاقانه میمونهایی که علاقهمندیها را تجربه میکنند و پیروانی شبیه به فرقهها جمعآوری کردهاند، این فناوری مبتنی بر بلاک چین بدون شک صنعت خلاقیت را در کل انقلاب متحول کرده است. زمانی بازیچه افرادی بود که داراییهای ارزهای دیجیتال را جمعآوری کرده بودند، اما اکنون کاملاً در گفتمان جریان اصلی قرار گرفتهاند، NFTها توسط شرکتهایی از هر رشتهای سرمایهگذاری میشوند و همه امیدوارند بازدهی بالایی داشته باشند. توصیه میکنیم در این زمان پیش از خرید کفش ورزشی یا هر مدل کفش زنانه، مردانه یا بچگانه، میزان راحتی پای خستهتان را در کفش احساس کنید. از کفی طبی استفاده کنید : شاید قیمت یک جفت کفی طبی از کفشی که الان قصد خرید دارد بیشتر باشد اما ارزشش را دارد که یک جفت کفی عالی از داروخانه تهیه کنید و هنگام پوشیدن کفش احساس راحتی بیشتری کنید.

هیچ نمونه ای از این کفش تقریبا برای فروش یافت نمی شود اگر هم بتوانید مدلی را پیدا کنید احتمالا اندازه پای شما نخواهد بود. این تغییر و تحول در سایر بخشهای استایل ورزشی هم صورت گرفته است و امروزه سبک شیک پوشی از نوع ورزشی (Athleisure) یک سبک شناخته شده و مورد قبول است.پس حالا دیگر مجبور نیستید کفش کتانی خود را فقط برای پیاده روی یا ورزش بپوشید چون این کفشها به اندازه کافی شیک هستند که به عنوان کفش سطح بالای شما هم مورد استفاده قرار بگیرند و شما بتوانید در عین راحتی شیک هم باشید. تام فورد از طراحان لوکس با کیفیتی است که به استفاده از مواد درجه یک و توجه به جزئیات شناخته شده. Common Projects با استفاده از مواد درجه یک و طرحهای مبتکرانه، در بین طرفداران خود اعتبار به دست آورده و همیشه ارزش پولی که پرداخت میکنید را دارند.

در اکتبر 2021، دولچه و گابانا پس از حراج مجموعه 9 تکه ای از NFT های مد و مد، بیش از 6 میلیون دلار به دست آورد. از زمانی که ویرجیل ابلو طراحی Louis Vuitton را در دست گرفت، این برند فرانسوی لوکس وارد عرصه طرحهای خیابانی و جسورانه شد. کتانیهای رسمی که در لیست 20 کتانی لوکس برتر ما قرار داشت بهترین مثال این موضوع است. لوکس بودن بیش از حد برگ برنده این برند فرانسوی است. برند لوکس ایتالیایی Gucci جز اولین نامهای بزرگی بود که به عرصهی کفشهای مردانهی کژوال و ورزشیتر پا گذاشت. سال 2019 سالی است که طرحهای Gucci با مدلهای نمادین خود، دنیای مد لباسهای خیابانی را واقعاً از آن خود کرد. دنیای مد برای صدور توکن های دیجیتالی نیز به راه افتاده است. خانه مد ایتالیایی در توییتی پس از حراج آنلاین، این رویداد را “موفق ترین افت مد دیجیتالی تا کنون” خواند.

وقتی از طراحان برجسته کفش میخرید، در حقیقت استایل خود را فراتر از بازار تولید انبوه مشترک نایک و آدیداس میبرید. اوایل سال گذشته، استودیو RTFKT استودیوی مد مجلل مجازی پس از فروش 600 جفت کفش کتانی مجازی به عنوان بخشی از یک پروژه مشترک با هنرمند دیجیتال 19 ساله، Fewocious، تیتر خبرهای دنیای مد کریپتو شد. تحت هدایت هنری دومی، پروژه مورد انتظار CloneX 20000 آواتار سه بعدی منحصربفرد را منتشر کرد که هر کدام ترکیبی تصادفی از لوازم جانبی را ارائه کردند. به هر حال یکی از کارهای خوبی که در تیم ملی صورت گرفت همین موضوع جوانگرایی بود.