با کتونی چی بپوشیم؟

همچنین سعی کنید از پوشیدن لگ و شلوار اسکینی با این کتونی صرف نظر کنید، شلوارهای راسته یا STRAIGHT بیشتر مناسب این کفش­ها هستند. توجه داشته باشید لباسی که انتخاب میکنید باید بالاتر از ساق این کتونی قرار بگیرد. در هنگام خرید کتونی هم باید به فرم پاهایتان دقت کنید. هر کفش کتانی استانداردی باید بیش از یک و نیم سانتی متر لژ داشته باشد. امروز قصد داریم دربارهی اشتباهات رایج در هنگام خرید کتانی صحبت کرده و راهحلهای کاربردی برای هر کدامشان معرفی کنیم.

به تناسب فصلهای مختلف همیشه مدلهای بسیار متنوعی از کتونیهای دخترانه و پسرانه به بازار عرضه میشوند؛ این تنوع بالا در عین حالی که میتواند دست شما را برای خرید کتونی ارزان یا دلخواه باز بگذارد، گاهی نیز ممکن است شما را دچار سردرگم کنند؛ علاوهبر این در صورتی که هنگام خرید کتونی و کفش به برخی از نکات مهم دقت نکنید، این تصمیم شما میتواند به پا درد، کمر درد و آسیبهای مختلف ختم شود.

این شلوارها معمولا با هر کفشی ست میشوند ، از صندل گرفته تا کفش های ورزشی و آکسفورد! کفش اسپرت دارای کاربردهای بیشتری نسبت به سایر مدل ها می باشند؛ می توانید آنها را روزانه با هر لباسی استفاده و ست نمایید. تقریبا تمامی کتونیها دارای زیره لاستیکی هستند و از این نظر تفاوتی میان آنها وجود ندارد؛ اما تمامی این زیرههای بهظاهر یکسان، از نظر کیفیت مواد تشکیل دهنده و همینطور حالت طراحی با یکدیگر تفاوت دارند. همین طور که اشاره شد برخی از مردم به زیبایی اهمیت نمیدن و برخی فقط طراحی یه کفش را می بینند ولی برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید، 3تاشونو در نظر بگیرید.

برای خرید کتانی آنلاین اول از همه کف پاهایتان را اندازه بگیرید. • بهتر است به نمرههای درج شده روی کفشها اتکا نکنید و پیش از خرید کتونی استوک و نو، حتما آن را بپوشید. بهتر است برای اندازه گیری هم از همان نوع جوراب استفاده کنید. یکی از ملزومات برای شروع ورزش موفق ، خرید کتونی ورزشی مناسب است؛ این روزها انواع کفش ورزشی تولید شده توسط کمپانی ها و برندهای مختلف بسیار زیاد شده و همین موضوع کمی انتخاب کفش ورزشی مناسب را سخت کرده است.