با کتونی چی بپوشیم؟

برای داشتن یه استایل اسپرت بی نظیر با مانتوی کتی از کتونی غافل نشید. کفشهای اسلاید بهخصوص برای افرادی مناسب است که دائما در حال ورود به خانه و خروج از آن هستند. درنهایت، وقتی صحبت از کفش به میان میآید، نهتنها زیبایی کفش اهمیت زیادی دارد بلکه راحتی آن نیز بسیار مهم است. پوما برند تولیدکننده لباس ورزشی است که میتوانید محصولات آن را از سایت نمایندگی نیز تهیه کنید. توجه داشته باشید که لباس یا کفش اصل و اورجینال برند پوما را تهیه کنید و تنها به قیمت کفش توجه نکنید. درصورتیکه میخواهید کفش باکیفیتی تهیه کنید، کتونی پوما میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

اگر میخواهید با این کفشها آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید. کافیست همراه با این کفش، یک شلوار و تیشرت بپوشید و تبدیل به یک سوپراستار شوید. ✔ میتوانید دو عدد کفش داشته باشید، یکی پاشنه بلند و یکی اسپرت،که هروقت پاهایتان خسته شد بپوشید . این کفشها بهویژه زمانی استایل شما را زیبا میسازند که با آنها لباس تابستانی ترند و جورابهایی را بپوشید که تا مچ پای شما را میپوشانند. اسنیکر یک ناجی مسلم برای افرادی است که ساق پایشان لاغر است، زیرا این کفشها تنوع گستردهای دارند و تقریبا میتوانند با هر سبک لباس پوشیدنی هماهنگ شوند.

یکی از مهمترین دغدغه افراد شیک پوش، ست کردن لباس با کتونی مناسب و راحت است که تنوع و زیبایی کتونی خارجی این مشکل را برطرف کرده است. برند بالنسیاگا این کتانی را که بسیار شیک و زیباست در رنگ های زرد، صورتی، سبز، سفید-صورتی و سفید-آبی تولید کرده است. در واقع این مانتوها به شما اجازه میدن برند شخصی خودتونُ داشته باشید. خیلیا وقتی حرف از مانتوی کتی میشه، فقط استایل رسمی به ذهنشون میرسه اما این مانتوها انقدر تنوع دارن که هر سبکِ استایلی رو پوشش میدن.

آنها نسبت به دمپاییهای معمولی دوبند، تنوع بسیار زیادی دارند و درعینحال شیک و راحت هستند. پوشیدن کفش بنددار راحت هرگز نمیتواند جلوه بدی را در ظاهر شما ایجاد کند. از سوی دیگر، ازآنجاییکه آنها پارچهای هستند تمیز کردنشان نیز راحت است. این امر به این دلیل است که مردان لباسی میپوشند که به بهترین وجه برای آنها مناسب باشد و از سوی دیگر، جذاب به نظر برسند. این مدل کتانی رانینگ آدیداس نیز اورجینال بوده و به دلیل ساختار سبکی که دارد برای پیمودن مسافت های طولانی مناسب است.