با کتونی چی بپوشیم؟

اگر میخواهید کوهنوردی کنید، کفش کتونی شما باید در برابر گل و لای، آب، سنگ های تیز و ضربه مقاوم باشد. چون معمولا در فرمالیته شما در طبیعت هستید و راه رفتن در طبیعت با کفش پاشنه بلند بسیار سخت است و ممککن است زمین بخورید. با کتونی چی بپوشیم؟

در واقع کتونی یا کفش اسپرت واژههایی است که ما برای اسنیکرز انتخاب کرده ­­ایم اما در این مطلب برای درک بهتر از همان واژه ­های همیشگی استفاده خواهیم کرد. و یا اینکه میتوانید وقتی به تالار رسیدید بعد از خوشامدگویی برای رقصیدن آنها را بپوشید. ✔اگر دوست ندارید داخل تالار و جلوی مهمانان کفش اسپرت بپوشید ،برای روز فرمالیته و یا عکاسی در باغ میتوانید بپوشید و عکس های جذابی بگیرید . ✔اگه دوست دارید میتوانید کل روز عروسی این مدل کفش ها را بپوشید و راحت و خاص باشید. استفاده کنید و مجموعه ای از عکس های متفاوت و خاص با کفش کتانی داشته باشید.

کفش دوندگی به گونه ای طراحی شده است که فرد را رو به جلو هدایت میکند و نیاز به فشار زیادی روی پا وجود ندارد. از این رو به منظور جلوگیری از پا درد و کمر درد احتمالی، حتما به کفی زیرین کفش ورزشی توجه کنید. نایک Tailwind را منتشر می کند ، اولین کفش در حال اجرا است که دارای محفظه های هوا در قسمت بیرونی آن است که تاریخ کفش را برای همیشه تغییر می دهد. این مدل از استایل عروس میتواند ایده جالب و متفاوت برای عروس خانوم هایی باشد که همیشه دوست دارند با بقیه متفاوت باشند و چیزهای جدید را امتحان کنند.

ما در این پست تعدادی از بهترین مدل های کفش کتانی و راحت برای عروس و همچنین نمونه هایی از استایل عروس خانم ها با کفش کتانی را آماده کردیم که میتوانید از این مدل ها ایده بگیرید. اگر هم میخواهید عکس و فیلم کفش تان در عکاسی باشد یک جفت کفش پاشنه بلند هم با خودتان ببرید برای عکاسی. رنگ های شاد در کنار طراحی بسیار شیک این مدل باعث شده این کفش رانینگ و پیاده روی محبوب خانم ها باشد.