بهترین برندهای کتانی جهان ؛ کتونی و کفش ورزشی های خاص

هرچند این برند کمتر در بین کتونی های استوک دیده میشه. خرید کتونیهای استوک یا نو که قسمت پنجه آنها تیز است یا به هر دلیلی انگشتان پا را تحتفشار قرار میدهد؛ در درازمدت آسیبهای فراوانی به پای شما وارد میکند؛ بنابراین برای جلوگیری از آسیب بهتر است در میان صدها آگهی خرید و فروش و قیمت کتونی زنانه و مردانه به دنبال مدلهایی باشید که انگشت شست پا، بهراحتی در آنها حرکت کند و بین انگشت شست و لبهی جلو کفش، حدود نیم تا یک سانتیمتر فاصله وجود داشته باشد. این بدین معناست که نخست باید چک لیستی از خواستههای خود تهیه کنید و بر طبق آن حرکت کنید، برای مثال، با تعیین مقدار بودجه میدانید باید از کجای شهر به دنبال چه کفشی باشید، یا اگر وقت زیادی ندارید، خرید اینترنتی انتخاب بهتری است.

خرید به صورت آنلاین میتواند شامل تخفیفهای بیشتر باشد، با این حال همیشه سعی کنید از حراج آخر فصل نهایت استفاده را ببرید. بررسی برخی نیازها همانند موارد بالا، میتواند تاحدودی هدف از خرید محصول مورد نظر از مکان مناسب را روشنتر کند. برای اطمینان از اینکه همه این شرایط برآورده میشوند بهتر است زمان را برای خرید کفش در شب یا عصر مراجعه کنید در این زمان پا بزرگ تر از صبح است و خرید کتونی بهتر خواهد بود اگر صبح برای خرید کتونی اقدام کنید ممکن است کتونی را بخرید که در عصر و یا شب به نظر شما تنگ باشد.

سه اشتباه رایجی که موقع خرید کتونی انجام میدهید! با توجه به اهمیت خرید کتونی مناسب در انجام فعالیت­های روزانه در این مقاله قصد داریم تا مزایا و معیارهای خرید کتونی مناسب را بررسی کنیم. هنگام خرید کتونی مردانه دست دوم و نو به چه نکاتی توجه کنیم؟ از خرید کفشهای سایز بزرگ یا کوچک خودداری کنید، برخی افراد با انتخاب کفش تنگ بر این تصور هستند که کتانی جا باز خواهد کرد، این فکر اشتباه است. کفش را در اواخر بعد از ظهر یا اوایل عصر خریداری کنید، زیرا پاهای شما در طول روز به مقدار بسیار کمی بزرگتر میشوند.

به هر دو پا دقت کنید، آنها نسبت به یکدیگر کمی متفاوت هستند، معمولاً یکی از پاها از دیگری بزرگتر است، پس کفش ورزشی خود را مطابق با پای بزرگتر انتخاب کنید. برند گوچی در چند سال اخیر طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است و در حقیقت می توان گفت که این برند ایتالیایی استاندارد جدیدی را به اسنیکر های لوکس وارد کرده است و ظاهرا این کتونی ها خیره کننده می باشد و البته انواع کلاسیک آن ها را نیز نمی توان نادیده گرفت. برندی نوپا و درعین حال جذاب و متنوع که خیلی به سرعت به گزینه ای برای طرفداران و علاقه مندان به انواع کتونی ها تبدیل شد.