تمیز کردن کفش کتانی با ترفندهای ساده – هوم پلاس

آن زمان کتانی کفشی بود برای بزهکاران و جیببرها. زمان درست به دست آوردن اندازه این نوع کفش زنانه معمولا عصر یا شب است که در این مواقع پا در بزرگترین شکل و اندازه خود قرار دارد. از مایع به میزان زیادی استفاده نکنید، چون به خوبی شسته نمیشود و باعث سخت شدن سطح کفش شما خواهدشد. مگر شما نبودید که نحوه شستن کفش در ماشین لباسشویی را در گوگل سرچ کردید. در این حالت راه حل پیشنهادی ما به شما شستشوی کتانی به کمک ماشین لباسشویی است.اگر اینکه چطور کفش را با لباسشویی بشوریم؟ وسیلهای برای ورزشکاران حرفهای و کسانی که هر ثانیه از زمانی که میدویدند را روی یک برد یا کاغذ چسبیده با شاسی ثبت میکردند. کفشی بی سر و صدا که در زمانی کوتاه به محبوب قلوب آقایان دزد تبدیل شد. زمانی سفید و درخشان بود و پشت ویترین مغازه برق میزد.

البته همیشه این احتمال وجود دارد که رنگ سفید کفش، استایل شما را تحت الشعاع قرار دهد به همین دلیل بهتر است از رنگهای مات مثل کرم، صورتی چرک کمرنگ و آبی آسمانی که در عین روشن بودن مدرن هم هستند استفاده کنید. بایستی این محصولات، زیره متناسبی داشته باشند چرا که شما در زمان پیاده روی بایستی تلاش کنید که نیروی کمتری به کمر و پا های شما وارد شود. اگر زیره کتانی سفت یا قابل انعطاف نباشد، در زمان ورزش یا پیاده روی دستخوش صدمه خواهید شد. پیش از این مسابقه حساس حدس و گمان بر این بود که مایکل جردن به دلیل مسمویت غذایی یا چیزی شبیه به آنفلوانزا به بازی پنجم نخواهد رسید، اما جردن با وجود مریضی در بازی حاضر شد و با تمام مشکلات جسمانی که داشت توانست 38 امتیاز برای شیکاگو بولز کسب کند و در نهایت آنها مسابقه را به نفع خود به پایان بردند.

این کتانی ها به صورت آنلاین با قیمتی در حدود 2000 تا 9000 دلار به فروش رسیده است،اما تاینی تمپا« Tinie Tempah»خواننده هیپ هاپ انگلیسی یک نسخه از این کتانیها را در سال 2011 به قیمت 37 هزار و500دلار خریداری کرد. برای اطمینان از انتخاب سایز مناسب هر نوع کفش مردانه به صورت جداگانه راهنمای سایز دارد و امکان مرجوع محصول دریافتی تا 7 روز پس از دریافت سفارش نیز وجود دارد. اگر میخواهید کفش شما شیک و مد روز باشد تا حد ممکن آن را ساده انتخاب کنید به حدی که جزئیات آن بسیار کم مثلا محدود به دوخت و برش مایل باشد. امسال هم مانند هر سال و هر فصل دیگری ترندهای جدیدی از کفشهای کتانی زنانه معرفی شده است که آشنایی با آنها به انتخاب بهتر و موفقتر کمک میکند.

چنانچه قصد خرید کتانی زنانه جدید را دارید می توانید از محصولات نایک با کیفیت بالا استفاده کنید. کفشهای کتانی اولین بار به عنوان کفشهایی مردانه و با استایل مردانه طراحی شدند و با همین سبک و سیاق و بدون تغییر چندانی به فشن زنانه راه پیدا کردند. طبق آمار ۷۵ درصد از کفشهای کتانی که در ایالات متحده به فروش میرسند برای ورزش و به عنوان کفش راحتی روزمره استفاده میشوند. و شاید دلیلش آن باشد که این کفشها، ترکیب هوشمندانهای از یک کفش راحتی و کفشهای یک مربی ورزشی هستند. این مدل از کتانی از طریق بند باز و بسته می شود که می توانید به راحتی این کتونی ورزشی را بپوشید. فروش کتانی های زیبا و منحصربفرد ایر جردن اینقدر بالاست که مایکل جردن و چند نسل بعد از او هم به راحتی از آنها کسب درآمد خواهند کرد.