جدیدترین مدل کفش کتانی دخترانه و پسرانه 2022

در زمان خرید کتانی زنانه اصل بایستی به ضخامت زیره آن دقت نمایید. ما در این نوشته برای شما سری جدیدی از مدل کفش دخترانه اسپرت ۲۰۲۱ را به نمایش گذاشته ایم. اسکچرز: تکنولوژی Memory Foam: کمپانی آمریکایی که در ۱۲۰ کشور دنیا مرکز فروش دارد، کفهی کفشهای ورزشیاش را با استفاده از فومی تولید میکند به نام Memory Foam که از پلییورتان و فرمول سری دیگری ساخته میشود و خاصیت جالبش این است که میتواند قالب پای آدم را به خودش بگیرد و خود به خود بهترین حالت برای جلوگیری از وارد شدن فشار به پاها و کمر را به وجود بیاورد.

ریک اونز طراح لباس و کفش آمریکایی بیش از بیست سال است که بهترین و خاص ترین ها را در دنیای مد و لباس و بویژه دنیای کتانی طراحی و تولید می کند. بنابراین اگر به دنبال کفشی زیبا و با دوام هستید که چندین سال در پاهایتان دوام آورد، بی آنکه از مد نیافتد، ما این مدل را به شما پیشنهاد می دهیم. از این جهت کف کفش صاف است که بازیکن بتواند به راحتی هنگام تعقیب توپ جهت عوض کند و از این جهت منعطف است که ورزشکار بتواند دائم تا سمت تور بدود و دراپ شاتها را جمع کند و از آنجا سریع به عقب برگردد تا توپهایی که پشت سرش انداخته میشود را جمع کند. کفش کوهپیمایی: برای کوهپیمایی شما کفشی نیاز دارید تا کفهی محکمی داشته باشد که هنگام عبور از سطوح ناهموار و خشن ضربات وارده به کف پای شما را جذب کند و در هنگام عبور از سطوح شیبدار اصطکاک خوبی با زمین برقرار کند تا مانع از لیز خوردن شما شود.

بنابراین هر ورزش کفش مخصوص به خود را دارد. کفش مخصوص پیاده روی: اگر کفش مخصوص پیاده روی را انتخاب میکنید باید بدانید که این کفش برای استفاده در پیاده رویهای طولانی بسیار مناسب خواهد بود و پای شما در مدت زمان طولانی آسیب نخواهد دید. یکی از کسانی که علاقه بسیار زیادی به کفشهای ورزشی این شرکت داشت، بنیانگذار شرکت اپل، استیو جابز بود. دو بازی اول تیم ملی با استرالیا و هند بود. فارس: تیم ملی در مسیر آمادهسازی خود به قطر و اسپانیا رفت. جوانان نسل بیت، نوازندگان موسیقی راک و اسکیتبوردبازها آنها را برگزیدند، نه ضرورتاً به این دلیل که راحت و باحال بودند، بلکه چون ارزان، معمولی و اصیل بوند. طرح جدید کتانی چانکی از ترکیب کفشهایی مانند آدیداس، لویی ویتون و گوچی الهام گرفته است و شاید در نگاه اول ظاهر بسیار عجیب و غریبی داشته باشد اما برای یک استایل اسپرت روزمره بسیار شیک و راحت است.

از این رو کفشهای مخصوص کوهپیمایی اغلب دارای کفههایی محکم هستند که انعطافپذیری بسیار کمی دارد و در ته آن عاجهای درشتی تعبیه شده است که حرکت را در هر سطح شیبداری میسر میکنند. این کفش برای سریعترین حالت حرکت کردن رو به جلو، رو به طرفین و رو به بالا در آزمایشگاه تست شده است. کم و کاستی در اردوها و برخی محدودیتها همیشه در ورزش ما بوده است، اما حالا که جهانی شدهایم توقع داریم مسئولان فکری به حال رفع این مشکلات کنند. باید ساق بلند باشد تا از قسمت بالای مُچ پا که دائم در حال چرخش است محافظت کند و کفهی آن میبایست منعطف باشد تا جا برای ورجه وُرجه کردن داشته باشد. گروه دو، برای افرادی که یک کیلومتر را کمتر از هشت دقیقه می دوند و بعدی، برای آنهایی است که بالای این زمان را برای طی کردن یک کیلومتر احتیاج دارند. این کفشها یکی از بهترین گزینههای کفشهای کتانی هستند که میتوانید آنها را با پیراهن بپوشید و تقریباً با همه انواع پیراهنهای امروزی و مدرن همخوانی دارند.