خرید جدیدترین مدل های کتانی، کفش ورزشی و اسپرت زنانه

آیا فکر میکنید قیمت این کتانی ها به طرز عجیبی گران است؟ دنیای مد برای صدور توکن های دیجیتالی نیز به راه افتاده است. سال 2019 سالی است که طرحهای Gucci با مدلهای نمادین خود، دنیای مد لباسهای خیابانی را واقعاً از آن خود کرد. یکی از صنایعی که در این روند شرکت می کند، دنیای مد است. او یکی از مشهورترین سلبریتیهای ایرانی در تمام شبکههای اجتماعی بهشمار میآید و پس از مهناز افشار و حسن ریوندی، سومین فرد ایرانی پرفالوور در instagram است که حدود ۱۳ میلیون دنبالکننده دارد. او همیشه گفته است که با مدل های مختلف کتانی های ایر جردن بزرگ شده است، به همین مناسبت در سال 2008 با همکاری نایکی این نسخه ویژه از ایر جردن را تولید کرد که بخش هایی از ترانه معروف او« The Way I Am»بر روی آنها نقش بسته است. ایر جردن اوو 10 که چند سال پیش به دریک خواننده هیپ هاپ کانادایی هدیه شد و او این کتانی ها را به یکی از طرفدارانش هدیه کرد.این کتانیها بعدها به قیمت 20 هزار دلار فروخته شد و نسخه 12 این کتانی ها که داستانی مشابه دارد نیز در فروش آنلاین 100 هزار دلار قیمت گذاری شده است.

برند لوکس ایتالیایی Gucci جز اولین نامهای بزرگی بود که به عرصهی کفشهای مردانهی کژوال و ورزشیتر پا گذاشت. امروزه بسیاری از مارکهای لوکس در حال طراحی کفشهای کتانی و بهطورکلی استایل کژوال هستند، اما چند برند این کار را بهتر از دیگران انجام میدهند. این رویکرد در مجموعههای جدید کتانی این برند با ترکیبی از استایل کژوال و احساسی جاهطلبانه، قابل مشاهده است. Common Projects با استفاده از مواد درجه یک و طرحهای مبتکرانه، در بین طرفداران خود اعتبار به دست آورده و همیشه ارزش پولی که پرداخت میکنید را دارند. اسکچرز: تکنولوژی Memory Foam: کمپانی آمریکایی که در ۱۲۰ کشور دنیا مرکز فروش دارد، کفهی کفشهای ورزشیاش را با استفاده از فومی تولید میکند به نام Memory Foam که از پلییورتان و فرمول سری دیگری ساخته میشود و خاصیت جالبش این است که میتواند قالب پای آدم را به خودش بگیرد و خود به خود بهترین حالت برای جلوگیری از وارد شدن فشار به پاها و کمر را به وجود بیاورد.

هر توکن دادههای متمایز و غیرقابل تعویض خود را دارد که در دفتر کل بلاک چین آنلاین ثبت شده است که به اثبات مالکیت کمک میکند. این فاصله استاندارد کمک میکند تا انگشت پای شما تحت فشار نبوده و به راحتی در کفش جابجا شود. اگر به دنبال کفشی که سبکی خیابانی دارد هستید، از برند «Puma’s Fenty» که متعلق به خواننده مشهور، ریحانا، است نیز دیدن کنید. این کتانیهای جیر خاکستری متمایل به قهوهای عاری از هرگونه طرحی بر روی خود هستند و تنها داغی طلایی براق که امضای برند است بر روی پاشنه آن به چشم میخورد. از زمانی که ویرجیل ابلو طراحی Louis Vuitton را در دست گرفت، این برند فرانسوی لوکس وارد عرصه طرحهای خیابانی و جسورانه شد.

چه شد که دست به جنایت زدی؟ از اجازه دادن به مردم برای تجارت، پرورش و فروش بچه گربههای مجازی گرفته تا طراحی خلاقانه میمونهایی که علاقهمندیها را تجربه میکنند و پیروانی شبیه به فرقهها جمعآوری کردهاند، این فناوری مبتنی بر بلاک چین بدون شک صنعت خلاقیت را در کل انقلاب متحول کرده است. زمانی بازیچه افرادی بود که داراییهای ارزهای دیجیتال را جمعآوری کرده بودند، اما اکنون کاملاً در گفتمان جریان اصلی قرار گرفتهاند، NFTها توسط شرکتهایی از هر رشتهای سرمایهگذاری میشوند و همه امیدوارند بازدهی بالایی داشته باشند. طراحی ساده اما زیبا و برجستهای دارد. اگرچه خاستگاه این کفشها به ورزش و فعالیتهای بدنی بازمیگردد اما اکنون کفشهای کتانی از جنبه مد و فشن اهمیت بیشتری دارند و جنبه ورزشی آنها در اولویت بعدی قرار گرفته است. من اعتقاد دارم که در مرحله مقدماتی زور عربستان به ایران نرسید. در ایران استفاده مردم از کلمه اسپرت به معنای درست لغوی آن نیست.