خرید کفش پیاده روی، کفش کوهنوردی و کفش ورزشی مخصوص دویدن مردانه

کتانی مردانه شیک و لوکس از گوچی گرفته تا تام فورد و بالینسیاگا، به یک عنصر ضروری در کمد لباس مردان شبک پوش تبدیل شده است. بالای پاشنه این کتانیهای با تصویر ببر تزئین شدهاند تا ارجاع ظریفی به طرحهای آلساندرو میشل، طراح گوچی باشند. کتانیهای لانوین با پارچههای با کیفیت ساخته شدهاند. آنها بسیار عالی به نظر می رسند ، راحت پوشیده می شوند و مترادف با خود افسانه ی مایکل جردن هستند. کفی داخلی آنها با لایهای نرم و بالش دار پوشیده شده و کف بیرونی آن از جنس لاستیکی سبک و محکم است. رویهی این کتانیها با راهراههای سیاه و قطور پوشیده شده- و بندهای آن طوری هوشمندانهای رنگ شدهاند تا با رویهی کفش مطابقت داشته باشند – و امضای پایانی این کتانیها میخهای لاستیکی هستند که روی پاشنه گذاشته شدهاند. داخل آنها با چرم پوشیده شده و کفی لاستیکی محکمی دارند.

فقط کافیست یک جفت از این کتانی ها را با شلوار جین بپوشید تا یک تیپ کژوال برازنده بهم بزنید یا آنها را با شلوار رسمی بپوشید تا یک استایل کاری کژوال داشته باشید. Basso از نظر استایل به قدری منعطف است که میتوان آنها را تقریباً با همه چیز در کمد لباس خود، از رسمی تا کژوال، بپوشید. یکی از هواداران بسکتبال به اندازه کافی خوش شانس بود که یک جفت کفش را هدیه گرفت و سپس آنها را با قیمت 20 هزار دلار بصورت آنلاین فروخت! اگر میخواهید کمی رسمیتر و در عین حال راحت و کژوال به نظر برسید، میتوانید این کتانیها را با یک ژاکت bomber (خلبانی) فوقالعاده ترکیب کنید. مدل Ace تعادلی بینقص از کیفیت بالا، سبک کلاسیک و کمی هم استایل edgy است. طرح کلاسیک کفشهای کتانی، رنگهای متنوعی دارد. کفش از جیر نرم و در قسمت پنجه با رویهی براق است که لبهدوزیهایی از جنس چرم مات دارد.

این کتانیها در وهلهی اول چند نگاه کنجکاو را به خود جلب میکنند اما خیلی زود توسط کسانی که اهل مد هستند به مطلوبترین کتانیهای با کیفیت سال شناخته میشوند. کتانیهای رسمی چرم، در رنگهای دیگر نیز وجود دارد. اگر با دقت انتخاب کنید، یک جفت از این کتانیهای درجه یک به کفش هر روزهی شما تبدیل خواهد شد. ما کفشهایی را انتخاب کردهایم که بهترین ترکیب از مد و کاربرد را دارند و برای تمام سال مناسباند. به عقیده ما پول خرج کردن برای همچین کفشی ارزشش را دارد. کتانی مردانه جدید Gucci کفشی است که امسال داشتنش بایدی است. این کفش از سال 1996 تا به حال در زمین های بسکتبال پادشاهی می کند که امسال با تغییراتی روانه بازار شد. 2- بهترین کتانی های مردانه که میتوان با کت و شلوار پوشید. ابه همین دلیل منطقی است که دنیا جهانبخت بخواهد استایل خود را طوری انتخاب کند که بدنش به بهترین شکل بهنمایش گذاشته شود.

این فضا موجب شده که قدرت انتخاب برای کاربران بالاتر رود. بله، این کتانی ها گران هستند؛ اما باید توجه داشته باشید در این کفشها شما با سطحی از دقت در جزئیات و ساخت مواجه هستید که برندهای تولید انبوه از پس آن برنمیآیند. این مدل کفشها همچون کفش پاشنه بلند تنها جنبه زیبایی دارند و در مهمانی یا قرارهای دوستانه مورد استفاده قرار میگیرند. از دیگر موارد اساسی که در زمان خرید کتونی زنانه بایستی به آن حتما دقت نمایید، عرض مناسب کفش است. حالا میخواهیم این ۱۰ کتونی مردانه از لیست بالا را خدمتتان معرفی کنیم. قیمت کتونی مردانه پوما 695 دلار در Mr. فارس: پس چطور در دومین رویارویی در دیدار ردهبندی عربستان توانست ایران را شکست دهد؟