خرید کفش پیاده روی، کفش کوهنوردی و کفش ورزشی مخصوص دویدن مردانه

این کتانی های الهام گرفته شده از فیلم «بازگشت به آینده » از محبوب ترین کتانی های حال حاضر دنیای کتانی است. اگر شما خانم هستید و عرض پای بزرگتری دارید می توانید از کفش هایی با سایز مردانه استفاده کنید و بلعکس اگر آقا هستید و پاهایی با عرض کم دارید می توانید از کفش هایی با سایز های زنانه استفاده کنید. کتانی های نسخه «اکتبر سرخ» او اینقدر زیبا و خواستنی بود که تمامی آنها در عرض یازده دقیقه به طور کامل به فروش رسید. قابل توجه علاقه مندان به این کتانیها، خوشبختانه نسخه های شبیه و البته تقلبی این کتانی در این سایت فرآوان بوده و با قیمت 200 تا 500 دلار قابل تهیه است. کریستین لوبوتان طراح کفش فرانسوی سال هاست که جذاب ترین و لوکس ترین کفش های مردانه و زنانه را تولید می کند.

کتانی در سن ۹۲ سالگی، دقیقاً در روز تولدش، یعنی در ۲۹ فوریه سال ۲۰۰۴ (۹ اسفند ۱۳۸۲) درگذشت. «بخشی از خاطرات رهبر انقلاب در دیدار سلیمان کتّانی». سلیمان کتانی در ۲۹ فوریه سال ۱۹۱۲ برابر با ۹ اسفند ۱۲۹۰ در آمریکا به دنیا آمد. کفش مرسانا در سال 1395 فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی با هدف کتانی راحتی و کفش ایرانی و حمایت مستقیم از تولید کننده نه واسطه را شروع کرده است . با وجود اینکه ظاهر ایر مگ نایکی با کتانی های اصلی شخصیت مایکل جی فاکس «Michael J. Fox» یعنی مارتی مک فلای «Marty McFly» کمی متفاوت است با این حال طرفداران این فیلم در مدت زمان کوتاهی تمامی این کتانی ها را خریداری کردند. برند یعنی اطمینان خاطر وجود برندها فکر ما را از بابت سلیقه و کیفیت خاصی راحت کرده و ما با خیال راحت فقط به انتخاب مشغول میشویم.

با اینکه این برند بیشتر به دلیل کفش های مجلسی پاشنه بلند خود شناخته می شود، اما عرضه کتانی لوکس از این برند نیز اتفاق عجیبی نیست. خرید کفش اسپرت مردانه اسکیچرز در امریکا از نمایندگی اسکیچرز با خرید یک جفت از این برند در ایران بسیار متفاوت است. دیجیواش، با دستگاههای پیشرفته و مهارت کافی در سشتشو و خشکشویی کفش میتواند بهترین گزینه برای پاکیزگی کفشهای شما باشد. این پیچیدگی وقتی به حد نهایت میرسد که شما تمایل زیادی به پوشیدن کفشهای سفید و رنگی داشته باشید. دوستم وقتی متوجه شد که من فهمیدم، گفت کتانی را پیش من امانت میگذارد تا هرچه زودتر پولم را جور کند. تا این که یک روز او را در محل دیدم و متوجه شدم یک کتانی گرانقیمت و مارکدار خریده است. کفش ورزشی زنانه را در شکلهای متنوعی مانند کفش مخصوص پیاده روی، کفش کوهنوردی و کفش راحتی میتوان پیدا کرد.

اگر بتوانید نسخه ای از این کتانی را پیدا کنید بالاترین قیمت 3500 دلار خواهد بود. از این کتانی ها تنها ده نسخه تولید شده و اولین نسخه آن نیز به خود مایکل جردن هدیه شده است. این کتانی ها در سال 2005 به بازار عرضه و تنها 79 نسخه از آن تولید شده است که همین مساله قیمت آن را به طرز سرسام آوری بالا می برد. ریک اونز طراح لباس و کفش آمریکایی بیش از بیست سال است که بهترین و خاص ترین ها را در دنیای مد و لباس و بویژه دنیای کتانی طراحی و تولید می کند.