خرید کفش پیاده روی، کفش کوهنوردی و کفش ورزشی مخصوص دویدن مردانه

دهه نود با کفشهای کتانی بزرگ و لژدار و با نیمرخ غیرمعمول شناخته میشود (کتانیهای معروف استیو جابز را به خاطر بیاورید) در آن زمان کفشهای کتانی معمولا رنگهای نئون و شبرنگ داشتند و در رنگ بندیهای متنوعی ارائه میشدند. کتانی مشکی از این جهت که دیر کثیف و با هر رنگ و طرح لباسی به سادگی ست میشود، یکی از بهترین گزینه ها برای هر فردی است. یکی دیگر از مدل کفشها که در میان آقایان محبوبیت دارد، این کفش است. کفی کفش هم ترندهای خاص خود را دارد و ترند غالب برای این فصل، کفی ضخیم ترکیبی با رویه کفش است که نیمرخ کفش را یکدست و قالبی شکل میدهد. برای اطمینان از انتخاب سایز مناسب هر نوع کفش مردانه به صورت جداگانه راهنمای سایز دارد و امکان مرجوع محصول دریافتی تا 7 روز پس از دریافت سفارش نیز وجود دارد. برای تکمیل کردن این ظاهر واقعاً تابستانی و راحت، هیچ صندل یا کفش دیگری به اندازه کفشهای کتانی سفید مناسب نیست!

یکی از ترندهای مهم که در سال جدید محبوب خواهد بود کفش سفید است، کفش کتانی زنانه هم به عنوان یکی از انواع کفش زنانه از این قاعده مستثنی نیست. به طور کلی کتانی سفید چیزی نیست که از مد بیفتد و شما در هر زمانی میتوانید از آن استفاده کنید. از دید روانشناسان، زمانی که یک نفر را برای اولین بار ملاقات میکنید، اولین نقطهای که به نظر شخص مقابل میآید، کفشهای شما هستند. طبق آمار ۷۵ درصد از کفشهای کتانی که در ایالات متحده به فروش میرسند برای ورزش و به عنوان کفش راحتی روزمره استفاده میشوند. کفش هایی که بیشتر از چرم طبیعی ساخته میشوند و برای مجالس و کاربرد رسمی مورد استفاده قرار میگیرند. به هر حال، اگر یکی از مواردی که در زمان انتخاب کفشهای کتانی سفید به آن اهمیت میدهید این است که تمیز کردن و مرتب نگه داشتن این کفشها چقدر آسان است، شاید دانستن این نکته این نکته به شما کمک کند که پاک کردن این کفشهای کتانی ساخته شده از چرم و کرباس سفید بسیار سریع، آسان و بی دردسر است!

این کتانی از منظر منتقدین دنیای کتانی یکی از بهترین کتانی های ایر جردن و البته دنیای کتانی محسوب می شود. این کفشها برای بستهبندی شدن عالی هستند و یک ظاهر به روز و ورزشکاری دارند. برای تمیز کردن زبانه، کافی است بسته به جنس کتانی از تکنیکهایی که در ادامه معرفی میکنیم، استفاده کنید. شاید اکثر سال مورد استفاده قرار نگیرند ولی جزئی از خانواده کتانیها هستند .که بسیار محبوب و مورد توجه افراد به ویژه افراد جوان قرار میگیرند، این نوع از کتانیها معولا بندی یا چسبی هستند یا زیپی هسستد. در سال ۱۹۷۷ مجلۀ وُگ اعلام کرد «کتانیهای دوندگان واقعی» بدل به نمادهای ثروت و موقعیت شدهاند و غیرورزشکاران مشهوری چون فارا فاسِت و میک جَگِر آنها را به پا میکنند. در ماهِ فوریۀ ۱۹۸۴ این شرکت اولین ضرر فصلیاش را گزارش کرد، اما در همان سال نیز قراردادی حمایتی با بسکتبالیستِ تازهکار، مایکل جردن، به امضا رساند.

این کفش با کیفیت بالایی که دارد تا چند سال شما را از خرید کفش بینیاز میکند. در نظر داشته باشید که سلامت پای شما مانند سایر قسمتهای بدن حائز اهمیت است، بنابراین باید در هنگام خرید محصولاتی مانند کفش دقت و زمان زیادی را صرف کرده و بابت کیفیت و اصالت آنها مطمئن شوید. یکی دیگر از موارد مهمی که هنگام خرید کفش ورزشی زنانه باید به آن توجه کنید، عرض مناسب کفش است. کفشهای کتانی از دههها قبل به یکی از محبوبترین و پرکاربردترین کفشها تبدیل شدهاند. اما خانمها سلیقه متفاوتی نسبت به آقایان دارند به خصوص اگر طرفدار استایل خانمانه هم باشند. اگر شما جزو دستهی افرادی هستید که به استایل و ظاهر خود اهمیت زیادی میدهید، حتما این را میدانید که پوشیدن کفش تمیز از اولویتهای داشتن یک استایل خوب و جذاب است. البته همیشه این احتمال وجود دارد که رنگ سفید کفش، استایل شما را تحت الشعاع قرار دهد به همین دلیل بهتر است از رنگهای مات مثل کرم، صورتی چرک کمرنگ و آبی آسمانی که در عین روشن بودن مدرن هم هستند استفاده کنید.