درباره کفش و شرکت نیوبالانس بیشتر بدانید – ویرگول

اما مدتی بعد به تولید کتانیهای ورزشی برای ورزشکاران علاقمند شدند. اما در این نقطه بود که اگرچه صنعت تولید کفش به رشد خود ادامه می داد، نیوبالانس از مسیر رشد خارج شد. در واقع یه جورایی مهر اون تولید کننده به حساب میاد که عضو جدایی ناپذیر بر روی همه طرح هاست. نوع کفش: همان طور که گفته شد، برند نیوبالانس کفش های مردانه و زنانه را در مدل ها و طرح های مختلفی با کارایی و اهداف مشخصی تولید می کند که در زمان خرید لازم است، به نوع کفش دقت کنید. رنگ کفش: خوشبختانه نیوبالانس تنوع رنگ را در محصولات به کار برده است و کفش ها با تنوع رنگ بالایی عرضه می شوند. لازم به ذکر است که اگر کفش های کپی از کیفیت خوبی برخوردار باشد، سال ها مهمان شما خواهد بود و کیفیت خود را از دست نخواهد داد.

این محصول موفق شد شهرت بسیار خوبی در جامعه ورزشی کسب کند. نیوبالانس کفش های ورزشی و اسپرت را با کیفیت بسیار عالی تولید می کند که هم خانم ها و هم آقایان می توانند از آن استفاده کنند. شما برای خرید کتونی نیوبالانس های کپی، باید به نوع کیفیت محصول دقت کنید. به جز کمپانی اصلی، کتونی نیوبالانس در کشور های دیگری مانند چین و ایران نیز تولید می شود. در سال 1972 این کمپانی توسط Jim Davis (جیم دیویس) خریداری شد. شرکت لغزش پیدا کرد و دیویس خودش را مقصر می دانست. سال 1960: نیوبالانس در این سال اولین کتونی خود را به نام Trackster (ترکاستر) تولید کرد. طبیعی است که فناوری های به کار رفته در کتونی نیوبالانس با فناوری های موجود در کفش ورزشی فوتبال متفاوت است پس باید متناسب با هدفی که دارید، یکی از محصولات این برند نام آشنا را برای پای خود انتخاب کنید.

نیوبالانس اولین کتونی خود را برای باشگاه ورزشی Boston Brown Bag Harriers، در سال 1938 طراحی کرد. سخنگوی شرکت نیوبالانس جواب داد که شرکت از شرکت های مشاوره ای برای اطمینان یافتن از اینکه حقوق بشر در هیچ یک از طرح های تولیدی نقض نشده است بهره می برد. کفش های کژوال این برند معتبر شامل اسنیکرزهای اسپرت و کلاسیک می باشد که با تنوع طرح و مدل همراه هستند. پوشیدن کفش مناسب بر سلامت پا و دیگر اندام های حرکتی تاثیر بسیار مثبتی دارند که نباید آن ها را با پوشیدن کفش فیک به خطر انداخت پس ما خرید کفش نیوبالانس اصل زنانه را به شما توصیه می کنیم. اما با این حال حجم تولیدات گارگاه بسیار کم بود.

دیویس شروع به سرمایه گذاری سنگین در بهبود تجهیزات با افزایش تولید و بالا بردن ظرفیت کرد. بنابراین دیویس تمرکز شرکت را بر مسائل مهمتر قرار داد و شروع به تزریق پول در امکانات تولید در ماساچوست و مین کرد. استقبال زیاد مردم در پیاده روی که از دهۀ 1970 شروع شده بود و باعث پیشرفت نیوبالانس در اواخر سال 1976 و ادامۀ آن در دهۀ 1980 شده بود، هیچگاه کم نشد. مدل 320 در این سال 1976 طراحی و ساخته شد. اگرچه این شدت شوق و علاقه به پیاده روی این فکر را در ذهن به وجود می آورد که این امر یک هوس و مد زودگذر است، اما صنعت کفش ورزشی رکورد بی نظیری در دهۀ 1980 به جای گذاشت. در زمان طراحی کفش های کتانی نیوبالانس، ویژگیهای ساختاری خاصی توسط تولید کنندگان مدنظر قرار گرفته است که کفشهای این برند را به مدلهای کفش فوق العاده کاربردی و ایده آل تبدیل کرده است، در ادامه با 3 تا از مهمترین ویژگیهای کتانی نیوبالانس که خرید آن را برای شما واجب میکند آشنا شوید.