راز موفقیت برند نیوبالانس چیست؟

در سال 1936 رایلی، هال را به عنوان شریک خود در تولید کفشهای ورزشی قبول کرد. سال 1927 رایلی آرتور هال را به عنوان فروشنده استخدام کرد. این موضوع باعث شد تا برند نیوبالانس به عنوان یک نام تجاری و تولید کننده محصولات ورزشی با کیفیت، مشهور گردد. نکته دیگر درباره کتونی نیو بالانس این است که، این کتانی دارای رویه با روزنه های زیاد است که باعث می شود هوا در کفش جریان داشته باشد و از مشکلات پوستی جلوگیری کند. رویه مقاوم و سبک:جنس رویه کتونی نیوبالانس از چرم کانگورو،جیر،مش و الیاف مصنوعی می باشد.ترکیبات موارد ذکر شده سبکی و کم وزن بودن کفش نیوبالانس را باعث می شود که برای پیاده روی،دویدن و باشگاه مناسب است.علاوه بر سبکی کفش داشتن منافذ زیر در رویه کفش نیوبالانس بخاطر استفاده از مش باعث جریان هوا در داخل کتونی شده که از تعریق پا جلوگیری می کند.

در واقع وزن این کفش ها طوری سبک است که هنگام استفاده گویی کفشی در پا وجود ندارد. 3. هزینه حمل و نقل به هزینه کفش اضاف نمی شود و خرید شما با هزینه کمتری انجام می شود. در مقابل کفش های کپی نیوبالانس نیز از کیفیت مناسبی برخوردار است و قیمت کمتری نسبت به اورجینال آن دارد. کفشهای رانینگ نیوبالانس، ساختار زیرسازی مناسب چندلایهای دارند که علاوه بر حفظ قسمت کف پا از فشارهای مختلف زمان دویدن، وزن فوق العاده سبکی را نیز دارا هستند. آنها سعی کردند برای بالا بردن میزان فروش، کفشهایشان را به افرادی مثل کارمندان فروشگاهها، آتشنشانان و افسران پلیس که مدت زمان زیادی سر پا هستند، بفروشند. نیوبالانس نیز یکی از همین برند هاست که متعلق به کشور آمریکا بوده و در سال 1906 به نام New Balance Arch Support Company تاسیس شد.

در مقابل کفش های کپی، کفش های فیک و تقلبی بی کیفیت دیگری نیز وجود دارند که خرید آن ها به هیچ وجه توصیه نمی شود زیرا به دلیل دوام و عمر کم، هزینه شما هدر می رود. کتونی نیوبالانس سفید از مدل های پرفروش و پر طرفدار در بین خریداران می باشد که بهتر است، شما نیز این محصول را بررسی کنید. این روشی که به ذهن هال رسیده بود، به شناخته شدن کفشها در بین مردم بسیار کمک کرد. مهاجر انگلیسی، ویلیام جی رایلی کارگاه تولیدی کفش طبی محافظ قوس پا و کفش های ارتوپدی خود را در شهر بوستون ایالت ماساچوست در سال 1906 افتتاح کرد. برند نیوبالانس با توجه به سایز پای نرمال افراد، اقدام به قالب بندی حرفهای پیش از تولید کتانیها کرده است و تمامی قسمت پاهای شما از جمله پاشنه، پنجه و کنارههای پا زمان پوشیدن کتونیهای نیوبالانس احساس راحتی و آسودگی خواهند داشت.

به دلیل اینکه فروش کفشها در فروشگاهها به خوبی پیش نمیرفت، هال تصمیم گرفت به سرتاسر آمریکا سفر کند و به تبلیغ کفشها بپردازد. تولیدی کتانی ایلیا ، یکی از تولیدی های معتبر ایرانی است که چندین سال است، در زمینه تولید و فروش عمده کتانی فعالیت دارد. دیویس بیان کرد که برند دانهام نام تجاری جدید و زیرمجموعۀ نیوبالانس است. در سال 1906 شرکت نیوبالانس یا همان” بالانس جدید ” تاسیس شد.این شرکت که در تولید کفی کفش و کفش های طبی فعالیت داشت بر روی راحتی بیشتر مشتریانش تمرکز کرده بود برای همین کیفیتی که در نتیجه تولید این شرکت ارائه میشود بی نظیر و در رقابت با رقبا پیشتاز می باشد.نیوبالانس اولین کفش ورزشی خود را در سال 1938 برای دونده ها عرضه کرد.