راهنمای خرید بهترین کتونی آنلاین – ایسنا

فرقی نمیکند که قصد خرید کتونی دخترانه را دارید یا به دنبال خرید کتونی پسرانه و اسپرت هستید، نباید این نکته را فراموش کنید که جنس زیره کتونی به همراه لایه میانی آن باید بهگونهای باشد که در عین سبکی از توانایی ضربهپذیری بالا و تحمل فشار زیادی برخوردار باشد. این کفش برای پیاده روی های طولانی که روی پا فشار زیادی وارد می شود، انتخابی عالی است.

بااستفاده از این کفش در هنگام پیاده روی و رانینگ به هیچ عنوان روی عضلات پا و کف پا فشار وارد نمی شود. Nike Cortez در المپیک مکزیک منتشر می شود ، اوج رشد کفش کفش نایک تا به امروز و اولین کسی که دارای کف برای کوسن کردن است.

همه جزو کتگوری اسنیکرز به حساب میآیند و همه آنها کفشهایی هستند که برای ورزش و پیاده­ روی مناسب و راحتاند. این مدل برای پیاده روی بسیار مناسب است و در کنار قیمت مناسبی که دارد می تواند بهترین انتخاب برای آقایان باشد. دیجی جامه یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی می باشد که شما میتوانید برای خرید کتونی از آن استفاده کنید و هر نمونه کتونی مردانه و زنانه را که می خواهید در این فروشگاه انتخاب نموده و به راحتی خریداری کنید. یکی دیگر از مدل های پیشنهادی ما برای کفش پیاده روی و رانینگ مدل Reebok Plus Ultk Track BS8617 است که اورجینال بوده و طراحی برند مطرح ریبوک است.

• در بیشتر افراد سایز یکی از پاها، بزرگتر از دیگری است، پس پیش از خرید به خوبی بند هردو لنگ کفش را بسته و چند قدمی با آنها راه بروید. به فضای جلوی کفش نگاه کنید. • برای اطمینان از سایز مناسب کتونی، انگشتان پای خود را به قسمت جلوی کفش چسبانده و انگشت اشاره دست را در انتهای کفش قرار دهید؛ اگر فاصلهای به اندازه یک بندانگشت ایجاد شد یعنی سایز کفش مناسب است. چنانچه قصد خرید پوشاک و اکسسوری مردانه ، به ویژه انواع کتونی اورجینال دست دوم و نو را دارید، میتوانید با مقایسه مدلهای متنوع موجود در فروشگاه اینترنتی ایسام، بهترین گزینه را انتخاب کنید.