راهنمای خرید بهترین کتونی آنلاین – ایسنا

فروشگاه کتونی آرفیف موظف است تا به مشکلات پیش آمده رسیدگی کرده و زیان های احتمالی را به مشتری بازگرداند. این کفش ورزشی دارای شماره مشهور “2” بر روی پاشنه سفیدش است . با این قیمت، این کفش جزو نادرترین کفش های روی کره زمین است! این کتانی با قیمت 15،000 دلار به فروش می رسد زیرا مالک آن ادعا می کند که از مواد بالستیک ساخته شده است. به کمک این فیلترها با صرف کمترین زمان ممکن میتوانید، به بهترین نتایج دست پیدا کنید.

همانطور که در دنیای مد نمناک می خوانید کلکسیونرها عاشق یک جفت خوب جوردان 4s هستند ، بنابراین بیشتر علاقه مندان برای تأمین یک جفت منحصر به فرد از این کفش ، هزینه لازم را می پردازند. آن ها بسیار نادر هستند و آخرین بار با قیمت 14،500 دلار در حراجی فروخته شدند.برای داشتن یک جفت از این کفش ها، باید اعتباری خاص و شهرت کاملی داشته باشید. نه نادرترین کفش در جهان است، و نه توسط هیچ کس پوشیده شده است و در عوض این کفش ها با الماس های شامپاین پوشیده شده اند و به همین دلیل 50 هزار دلار قیمت دارند.

اگر شما سلیقه گران قیمتی دارید و مانند الماس هستید ، ممکن است عاشق این کفش شوید. بعد از این آشنایی کوچک بهتر است برویم سر اصل مطلب! این کفش منحصر به فرد رنگ و محبوبیتی در بین بازیکنان بیس بال داشت که باعث افزایش فروش آن شده بود و به این معنی است که به سرعت فروخته شد.

از این کفش تنها 20 جفت ساخته شد که همه آن ها در حراجی در پاریس فروخته شدند.اگر تا به حال موفق به یافتن یک جفت از این موارد شده اید ، حتماً آن ها را نگه دارید که ارزش فعلی آنها در حدود 8000 دلار است. اگر از کتونی بازی در خیابان سوال کنید، محال است که نایک یا آدیداس را به شما پیشنهاد ندهد. مایکل جردن این کفش را هنگام بازیِ ناشناخته ی آنفولانزا پوشیده است، که وی هنگام ابتلا به آنفولانزا بازی کرده است. با این حال یکی دیگر از ایر جوردن ها ، در این لیست قرار دارد که بخشی از تاریخ کتانی است و به همین دلیل چنین قیمت بالایی دارد.