راهنمای خرید بهترین کتونی آنلاین – ایسنا

سازندگان حرفهای کتونیهای ورزشی در جهان از بهترین مواد انعطافپذیر و سبک در ساخت این بخش از کتونی استفاده میکنند. با توجه به اینکه مواد مورد استفاده در تولید کتونی های برندهای معتبر دنیا درجه یک هستند، پس میتونه راحتی بسیار زیادی برای ما به ارمغان بیاره. چرا که خیلی از ما نمیتونیم هر سال دو سه تا جفت کفش درجه یک بخریم، بلکه ممکنه یه جفت کفش رو برای مدت زیادی بخوایم استفاده کنیم. اگه بخوایم قیمت شرکتی کتونی های درجه یک دنیا رو در نظر بگیریم که واقعا باید بگیم برای خیلی از ما خریدن اونا فقط توی خواب امکان داره.

با توجه به این امر که قیمت کتانی ورزشی در این روزها تقریبا بالا بوده، خرید کتانی ورزشی ارزان که از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشد کار آسانی نخواهد بود؛ البته با وجود فروشگاه اینترنتی کتونی ورزشی از جمله هایپرجیم ، خرید کتانی ورزشی ارزان امکان پذیر شده است. در زمان خرید کتونی توجه داشته باشید که مواد به کار رفته در کف کفش نباید از موادی باشند که آب به راحتی بتواند به درون آن ها نفوذ کند. علاوه بر این توجه کنید که جنس مواد به کار رفته در ساخت کتونی در برابر قارچ و انواع عفونت­های باکتریایی مقاوم باشند تا در زمان تمرین های مداوم به سبب عرق پا در داخل کفش عفونت و قارچی ایجاد نشود و سلامت پای شما را در معرض خطر قرار ندهد.

• بهترین زمان خرید کتونی دخترانه و پسرانه هنگام غروب است، زیرا در این زمان پای شما در بزرگترین حالت خود قرار دارد. • بهتر است انتخاب کتونیهای پلاستیکی را کلا فراموش کنید؛ زیرا پا درون چنین کفشهایی بهشدت عرق میکند و این موضوع میتواند عفونتهای قارچی را برایتان به همراه داشته باشد. برآمدگی­هایی که در وسط کف کفش طراحی شدهاند فشار را در هنگام راه رفتن و دویدن کنترل میکنند و اجازه نمی­دهند که ضربات وارد شده از سمت زمین به پا و ستون فقرات آسیب بزند. این کفش برای پیاده روی های طولانی که روی پا فشار زیادی وارد می شود، انتخابی عالی است.

ما در این مقاله می خوایم این کار رو برای شما آسونتر کنیم. برندی که ممکنه خیلی از ما ازش خاطره داشته باشیم، یکی از برندهایی که جزو اون دسته از محصولاته که بیشتر افراد با شناخت اسم اون پا به دنیای کتونی گذاشتند و بعدها با برندهای دیگه آشنا شدند. البته باید مراقب جنس های کپی و های کپی باشیم که در واقع مدل فیک کتونی ها هستن که تشخیص دادنش ممکنه کار هرکسی نباشه.