راهنمای خرید بهترین کتونی آنلاین – ایسنا

برای اینکه با این کتونی صاحب یک استایل بینظیر شوید بهتر است در وهله اول این را بدانید که این کفش­ها معمولا مناسب افرادی هستند که قد بلند و پاهای کشیده دارند. این ست شیک و راحت یک استایل کژوال را به وجود می­آورد و ترکیب مناسبی برای دانشگاه و محل کار است. این استایل برای هرجایی مناسب است؛ از یک دورهمی دوستانه گرفته تا پیاده روی و مسافرت­های ماجراجویانه! برای اینکه با این ترکیب بهترین استایل را داشته باشید بهتر است از شلوار راسته کوتاه و کتونی ظریف، مثل کفش­های تنیس استفاده کنید. بهترین آیتم هایی که مناسب این نوع کفش­ هستند، لباس های کوتاهی هستند که تا روی زانو یا بالاتر از آن قرار میگیرند؛ مثل شلوارک و دامن های کوتاه.

سه نکته مهم و اصلی کاربرد، فصل و زیبایی در انتخاب کفش وجود دارد که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید. توجه داشته باشید لباسی که انتخاب میکنید باید بالاتر از ساق این کتونی قرار بگیرد. هنگامی که با استفاده از یک مانیتوردستی نمونهی خون کامل از نوک انگشت برای آزمایش کتونها به کار برده میشود مانیتور بتا هیدروکسی بوتیرات را اندازهگیری میکند. دامن و پیراهن با هر سیلوئتی، بسته به نوع استایلتان، میتوانند گزینه مناسبی برای یک استایل کژوال باشند.

زمانی که شلوار اسکینی بلند را با کتونی میپوشید و فضای تنفس در استایل پایین تنه خود ایجاد نمیکنید ناخودآگاه کمی چاقتر و کوتاهتر دیده میشوید و استایل کلی شما زیبایی چندانی نخواهد داشت. اگر نظر من را بخواهید، بهتر است کمی از شلوار جین اسکینی فاصله بگیرید و با این جین­های راسته مدرن رابطهتان را بیشتر کنید. کتانیهای ساق بلند: این کتانیها تا بالای مچ پا را میپوشانند و کمی سنگین و بزرگ هستند.

این روزها شلوارهای گشاد طرفداران زیادی پیدا کرده­ اند و به جرات میتوان گفت همه ما یک مدل از این شلوارها را در کمدمان داریم. بتاهیدروکسی بوتیرات را میتوان به عنوان آزمایش خون جداگانه انجام داد. شاید با خودتان بگویید؛ مگر در خرید کتونی آنلاین میتوان هم اندازهگیری درست از پا انجام داد و هم از فروشنده سوال پرسید و تحقیق کرد؟ بهتر است برای اندازه گیری هم از همان نوع جوراب استفاده کنید.