راهنمای خرید کفش اسپرت دخترانه

رویه کفش اجزای مختلفی دارد که می توانند از جنس های مختلفی ساخته شوند. در حال افزایش بود، البته کفش های طبی و معمولی زیادی هستند که استاندارد تولید شده و به مفاصل درگیر بدن آسیبی وارد نمی کنند، اما شمار کفش زنانه غیر استاندارد به مراتب در بازار های ایران بیش تر بوده است. خرید کتونی اسپرت دخترانه در ایران در حجم بالایی انجام میشود، انواع کتونی اسپرت در ایران تولید می شود و با قیمت مناسبی به بازار عرضه می شود. با توجه به تغییرات اقتصادی که در این دو سال اخیر اتفاق افتاده است، دیگر کتونی ایرانی یک کتونی ارزان قیمت ترقی می شود و تقریبا به بازار های تمام کشور های منطقه ارسال و عرضه میشود.خرید عمده کتونی اسپرت در ایران در کدام بازار ها، بیش تر انجام می شود.

امروز در ایران دیگر با تمام پوشش های رایج، خانم ها از کتانی های نرمک و راحت استفاده می کنند. در حوضه های دیگر گوشاک نیز مانند، انواع لباس، تولید کت و کیف و … کفش های بند دار نوعی از این تقسیم بندی هستند که روی آنها بندهایی با رنگ های مختلف وجود دارد که با استفاده از آنها کفش در پا محکم می شود. این نوع کفش ها به گونه ای تولید می شوند که با باز کردن چسب ها، کفش به راحتی پوشیده می شوند و در پا محکم می شوند. باز در مورد قیمت مفش و کتانی، پوشیدن کتونی ارزان قیمت، در صورتی که بیش از حد کیفیت نشده باشد و به قول ما ایرانی ها شور بی کیفیتی را در نیاورده باشند، مناسب تر از خرید کفش ارزان قیمت می باشند.

کتونی حتی اگر سایز شما نباشد، معمولا کمی جا باز می کند، به خصوص اگر پارچه ای باشد. این نوع کفش ها نرم و انعطاف پذیر بوده و با استفاده از مواد طبیعی در تولید آنها، هیچ ضرری به محیط زیست وارد نمی کنند.به طور کلی در تولید کفش اسپرت دخترانه، تنوع رنگی و مدلی بالایی وجود دارد و در ساخت این نوع کفش ها معمولا از رنگ های شاد استفاده می شود. اما بیشترین قسمت کفش اسپرت معمولا از یک جنس طراحی می گردد. طراحی کتونی زنانه و کتانی دخترانه سخت از طراحی کتونی مردانه می باشد. پوشیدن کتونی دخترانه سال ها بود که در ایران کمتر انجام می شود، از این رو هم آمار های زانو درد و کمر درد و… این کفش ها با تنوع بالایی تولید می شوند و برای خرید کفش اسپرت دخترانه بایستی اطلاعات و آگاهی لازم را در رابطه با ابعاد و سایز پای خود داشت تا بتوان کفشی مناسب و با کیفیت خریداری نمود.

به کفش های پاشته بلند، یا کفش های نوک تیز نگاه کنید، کجا دیده اید پای کسی اون شکلی باشد، زمانی که از آن ها استفاده میکنید، با شصت پای شما مورد فشار قرار می گیرد، یا انگشت کوچک پا، زیره بعضی از کفش ها واقعا نا مناسب هستند، زیر سینه پای شما خلی می ماند بنابراین فشار بدنتان به پاشته و خود سینه های پا صرفا منتقل می شود. نیو بالانس New Balance، دیادورا Diadora، ریبوک Reebok، پونی Pony، اسکچرز Skechers و رنوما Renoma را با قیمت مناسب ارائه میدهد. کفش های اسپرت با رویه الیاف طبیعی و پارچه نوع دیگری هستند که بسیار سبک و راحت بوده و برای فصل های گرم مناسب می باشند. نوعی از کفش پیاده روی با نام cross training شناخته می شود و مناسب ورزش در باشگاه است. به هرحال در مورد کتانی ها هم این مسئله استاندارد نبودن و آسیب های که کتانی های ارزان قیمت بی کیفیت به بدن انسان وارد می کند مطرح هست اما نه به اندازه کفش زنانه و مردانه.