راهنمای خرید کفش کتانی 👟 مناسب

انتخاب مدل کفش مردانه : کتانی بوت یا کفش رسمی؟ این کفش از مرغوب ترین مواد اولیه مانند چرم سوئدی تهیه شده که کیفیت بالای آن را تنظیم می کند. بهتر است کفشی را که انتخاب می کنید کمی پاشنه داشته باشد . یکی از مزایای انتخاب کفش اسپرت این می باشد که می توانید در تمامی فصل ها از آن استفاده کنید و با لباس های مختلف ست کنید. یکی از تفاوت های اساسی رنگ آن است. اگر عاشق کتانی های سفید هستید، این کفش شما را خشنود خواهد کرد. قبلا در در مقالهی «راهنمای خرید بهترین کفش پیادهروی و دویدن» شما را با تعدادی از معیارهای خرید کفش آشنا کردیم. خرید کفش ورزشی ارزان قیمت به معنی خرید محصول بی کیفیت و بی دوام نیست.

این مدل از کتانی از طریق بند باز و بسته می شود که می توانید به راحتی این کتونی ورزشی را بپوشید. در مرحله بعد، یک جوراب قدیمی یا پارچه را بردارید و آن را با آب داغ مرطوب کنید (کامل خیس نکنید). اتوی خود را مرتباً بلند کنید تا مطمئن شوید که کفش را نمی سوزانید. کفش بخش مهمی از استایل شخصی افراد را تشکیل میدهد و همین باعث شده که طراحان زیادی در سراسر دنیا به طراحی انواع کفش برای موقعیتهای مختلف پرداخته اند. به یاد داشته باشید که یک کفش غیراستاندارد و تقلبی یا به اصطلاح فیک (fake) نه تنها مانع انجام بسیاری از تمرینات ورزشی و حتی یک پیادهروی ساده میشود، بلکه در بلند مدت به کمر و پا آسیب جدی وارد میکند که هزینه درمان و عواقب بیماری به مراتب بیشتر از خرید کفش کتانی اصل با استانداردهای لازم میگردد. و به تاندون ها و انگشتان پا فشاری وارد نخواهد شد.

چون کفشها اهمیت طبی قابل توجهی دارند که در مدت استفادهی طولانیتر متوجه اهمیت آن بر سلامت خود خواهید شد. و جنس محکم و مقاوم و عالی آن و از همه مهم تر طراحی مهندسانه و خلاقانه و استاندارد آن است . اگر چه مدل این کفش تفاوت چندانی با مدل های قبل ندارد اما رنگ آن آنقدر خلاقانه و منحصر بفرد است که تمام نگاه ها را به سمت خود جلب می کند. میگفت قصد دارد به مهمانی برود و میخواست برای یکشب کتانی را از من بگیرد. 4 – سلوة الانفاس و محادثة الاکیاس بمن اقبر من العلماء والصلحاء بفاس.

یکی از کفش هایی که اخیرا تولید شد، این مدل از کفش آدیداس است. یکی دیگر از کفش های طرح بافت، این مدل کفش نایک است که مخصوص روزهای گرم تابستان طراحی شده است. مارک های نایک و آدیداس از برند های معروف و شناخته شده ای هستند که تولیدات بسیار متنوع برای فصل های مختلف را انجام می کنند. هر وقت سراغ طلبم را میگرفتم، بهانه میآورد و امروز و فردا میکرد. برای هر موقعیتی کفش کتانی مناسب آن را داشته باشید. در انگلیسی به این سبک sport یا athlethic میگویند درحالی که ما اسپرت را بمعنی دیگری استفاده میکنیم. کفش اسپرت همان است که ما بعضا از آن به کتانی یاد میکنیم. اگر بخواهیم یک توصیه کنیم، پیشنهاد میکنیم که در وهلهی اول برای خرید کفش به راحتی آن اهمیت بدهید. اگر سفید است و همیشه تمیز که تبریک می گم شما بسیار منظم و خوش سلیقه هستید، اما زیاد هم سخت نگیرید.