راهنمای شستن کتانی درون ماشین لباسشویی بدون اینکه آسیب ببیند – اسنوا

طراحان ما در مقابل هر کتانی لوکسی که در زیر ذکر شده، جایگزینی با کیفیت و ارزان از مارکهایی مانند آدیداس، نایک و پوما دستچین کردهاند. این کتانیها در وهلهی اول چند نگاه کنجکاو را به خود جلب میکنند اما خیلی زود توسط کسانی که اهل مد هستند به مطلوبترین کتانیهای با کیفیت سال شناخته میشوند. در یکی دو سال اخیر کفشهای کتانی سفید محبوبیت روزافزونی به دست آوردهاند و هم زنان و هم مردان، آنها را با انواع تیپها و لباسهای باب مد میپوشند. ما کفشهایی را انتخاب کردهایم که بهترین ترکیب از مد و کاربرد را دارند و برای تمام سال مناسباند.

آدیداس: تکنولوژی Energy Boost – پس از همکاری با شرکت BASF آدیداس موفق شد فومی برای کفهی کتانیهایش بسازد که از جنس پلییورتان ترموپلاستیک است و اکثر فومهای موجود در بازار را از بابت سگجان بودن و تحمل فشار داخل جیبش میگذارد. رنگ نارنجی کفه این کفش، به آن تنوعی داده که آن را جذابتر کرده است. همانطور که از نامش پیداست، یکی از خصوصیات منحصر بفرد این کفش رنگ زنگی آن است به طوری که انگار تکه ای آهن را به پا کرده اید. رویهی این کتانیها با راهراههای سیاه و قطور پوشیده شده- و بندهای آن طوری هوشمندانهای رنگ شدهاند تا با رویهی کفش مطابقت داشته باشند – و امضای پایانی این کتانیها میخهای لاستیکی هستند که روی پاشنه گذاشته شدهاند. کفش از جیر نرم و در قسمت پنجه با رویهی براق است که لبهدوزیهایی از جنس چرم مات دارد. مدل Ace تعادلی بینقص از کیفیت بالا، سبک کلاسیک و کمی هم استایل edgy است.

کتانیهای لانوین با پارچههای با کیفیت ساخته شدهاند. در کتانی های لوکس، شما از کفش هایی با پارچهها و مواد با کیفیت از طراحان رده بالایی مانند گوچی، بالینسیاگا و کامن پراجکت استفاده میکنید. این مدل کفش نیو بالانس نیز یکی دیگر از کفش هایی است که در این لیست جای دارد. کدام جنس کفش قابل شستن در لباسشویی است؟ کدام برنامه را برای شستن کفش در لباسشویی انتخاب کنیم؟ کفش های کتانی سطحی از سبک، تنوع و راحتی را به شما ارائه میدهند که کفشهای دیگر نمیتوانند. به این سبک، کفشهای روزمره نیز میگویند. یکی دیگر از گزینههای زیبا، این کفشهای چرم قهوهای از پل اسمیت هستند. این کفش ساق کوتاه در ایتالیا از چرم صاف و سفید ساخته شده که دو طرفش با راهراههای روبانهای تسمهای تزیین شده است. داخل آنها با چرم پوشیده شده و کفی لاستیکی محکمی دارند. اگر میخواهید کمی رسمیتر و در عین حال راحت و کژوال به نظر برسید، میتوانید این کتانیها را با یک ژاکت bomber (خلبانی) فوقالعاده ترکیب کنید.

حالا میخواهیم این ۱۰ کتونی مردانه از لیست بالا را خدمتتان معرفی کنیم. قیمت کتونی مردانه پوما 695 دلار در Mr. قیمت در Mr. Porter 670 دلار. قیمت این کتانی شیک مردانه 490 دلار در Mr. بالای پاشنه این کتانیهای با تصویر ببر تزئین شدهاند تا ارجاع ظریفی به طرحهای آلساندرو میشل، طراح گوچی باشند. بندها را ببندید و از کفشهایتان که مثل روز اول نو و تمیز شدهاند لذت ببرید. کفشهای پل اسمیت در ایتالیا از چرمی نرم ساخته شدهاند. این روزها کفشهای زنانه به طور کلی در انواع مختلفی مانند اسپرت، روزمره، ورزشی، مجلسی و غیره تولید میشوند که کفش ورزشی یکی از محبوبترین و پرفروشترین کفشها است. توجه داشته باشید که اگر شما به استایل اسپرت علاقه مند هستید بهتر است کفش های کتانی را برای پوشیدن انتخاب نمایید همچنین از پوشیدن این طرح کفش ها با شلوارهای پارچه ای خودداری نمایید و برای داشتن تیپی خاص و متفاوت این کفش ها را به همراه شلوارهای اسپرت نظیر شلوار جین و شلوار کتان و …