رحیمی: غریبانه وارد ایران شدیم/ برخی دنبال حرفهای خالهزنکی هستند

شستشوی این لایهها به دلیل تنوع در نوع و بافت پارچهها در منزل کار سادهای نیست و در بیشتر اوقات باعث تخریب تذریجی و کاهش عمر مفید کفشها میشود که با توجه به ارزش مادی بالا و قیمت کفشهای کتانی بهتر است در نگهداری از آنها نهایت دقت را داشته باشیم. پیشنهاد میکنم شرایطی فراهم شود تا بازیکنان ملیپوش در قالب تیمهایی که که قرار است از ایران در جام باشگاههای آسیا حضور پیدا کنند حاضر شوند. یکی از مهم ترین وسایل برای انجام هر ورزشی کفش مناسب است. فروشگاه اینترنتی جوان مد فعالیت خود را در زمینه ی فروش محصولاتی همچون : کفش مردانه ، کتانی ورزشی مردانه ، کفش کالج مردانه ، بوت و نیم بوت مردانه ، کفش زنانه ، کتانی ورزشی زنانه ، بوت و نیم بوت زنانه ، کفش پاشنه دار زنانه و انواع کیف چرم رسمی ، اداری ، مجلسی ، با هدف ارائه برترین و با کیفیت ترین برندها و محصولات و جلب رضایت حداکثری مشتریان آغاز نموده است .

به طور مثال شرکت آدیداس مدتی است کفشهای سه بعدی که مختص پای هر فرد است را تولید میکند که جز دسته کفشهای هوشمند است و یا برند معروف دیگری به نام اسنیکرز نوعی کفش ورزشی طراحی کرده است که در این کفش از تکنولوژی گوگل مپ استفاده شده و به صاحب کفش خود از طریق ویبره و لرزش کفی کفش اعلام میکند که چطور باید قدم به قدم به محل مورد نظر بروند. قیمت در Mr. Porter 550 دلار است. آیا فکر میکنید قیمت این کتانی ها به طرز عجیبی گران است؟ شاید. طرح کتانی های ورزشی Gucci ‘Flashtrek’ از پیادهروی الهام گرفته و از جنس پنلهایی از چرم، جیر و مش است که بر روی کفی قلمبهسلمبهای قرار دارند.

و شاید دلیلش آن باشد که این کفشها، ترکیب هوشمندانهای از یک کفش راحتی و کفشهای یک مربی ورزشی هستند. در ارتباط با کفش ورزشی زنانه ایرانی و خارجی برندهای متنوعی در ایران و جهان به تولید این محصول دست زدهاند که از جمله آنها میتوان به محصولات متنوع کفش ورزشی زنانه تن تاک، کفش ورزشی زنانه نایک اشاره کرد. علی رحیمی کازرونی از جمله ملیپوشانی است که در رقابتهای قهرمانی آسیا هم در ترکیب ایران قرار گرفت و توانست زیر نظر مانوئل مونتایا فرناندز جواز حضور در پیکارهای قهرمانی جهان را به دست بیاورد. بله؛ چون واقعیت این است که هندبال ما از کشورهایی مثل قطر و بحرین خیلی عقب است. این کتانیها هرگز از مد نمیافتند. از این کتانی ها تنها 1510 نسخه تولید شده است. این کفش، از پرفروشترین کفشهای اسکیت، در رنگهای مختلف است.

آنها در ایتالیا از جیر سرمهای با پوشش داخلی چرم و کفی لاستیکی سفید ساخته شدهاند. کتانیهای Lanvin به یک سبک تبدیل شدهاند. کفش سازی لوکس و سنتی جان لاب به سال 1849 در انگلستان بازمیگردد. اینکار مانع از آسیب دیدن کفش یا کتانی شما میشود. این کتانیهای جیر خاکستری متمایل به قهوهای عاری از هرگونه طرحی بر روی خود هستند و تنها داغی طلایی براق که امضای برند است بر روی پاشنه آن به چشم میخورد. طراحی کلاسیک و بدون تاریخ انقضا از Converse، در رنگهای دیگر نیز موجود است. اگر به خوبی از آنها نگهداری کنید سالهای برایتان کار خواهند کرد. Balenciaga به عنوان برندی که کفش های راحت تولید میکند در بازار به خوبی شناخته شده است. این کفش از سبک کفشهای تنیس کلاسیک مدل سازی شده است، اما طرحی گرافیتی از اسم برند کنار کفی درونی آن به چشم میخورد و تضاد رنگ بین پارچه نرم آبی و خط قرمز دور کفی بینظیر است.