رحیمی: غریبانه وارد ایران شدیم/ برخی دنبال حرفهای خالهزنکی هستند

این شرکت اکنون یکی از برترین تولیدکنندههای کفشهای کتانی در جهان است. اگر نسخه ای از این کتانی پیدا شود احتمالا با قیمت های نجومی در سایت «eBay» خواهد بود که پیش از این هم پیشنهاد 16 میلیون دلاری در رابطه با این کتانی ها گزارش شده است. یکی دیگر از کفش های رپر ها ، این بار توسط مک مورم ارائه شد اما با این حال ، آنها هنوز در لیست ما از گرانترین کفش ورزشی که تا کنون ساخته شده اند ، هستند. بههرروی، زیره کفش در طولانی مدت دچار خرابی و ساییدگی میشود، این خرابی در نواحی پاشنه و پنجه بیشتر از قسمتهای دیگر است. از این کفش تنها 20 جفت ساخته شد که همه آن ها در حراجی در پاریس فروخته شدند.اگر تا به حال موفق به یافتن یک جفت از این موارد شده اید ، حتماً آن ها را نگه دارید که ارزش فعلی آنها در حدود 8000 دلار است.

با این حال، همیشه دو جفت کتونی در خانه داشته باشید و به ترتیب هر کدام بر حسب علاقه به در روزهای مشخص به پا کنید. همانطور که در دنیای مد نمناک می خوانید کلکسیونرها عاشق یک جفت خوب جوردان 4s هستند ، بنابراین بیشتر علاقه مندان برای تأمین یک جفت منحصر به فرد از این کفش ، هزینه لازم را می پردازند. آن ها بسیار نادر هستند و آخرین بار با قیمت 14،500 دلار در حراجی فروخته شدند.برای داشتن یک جفت از این کفش ها، باید اعتباری خاص و شهرت کاملی داشته باشید. پوشیدن یک جفت کفش مانند این ممکن است نادر ترین توجه ها را به خود جلب کند و به همین دلیل است که بیگ بوی برای جمع آوری پول برای بنیاد خود ، این ها را به حراج گذاشت. تنها جفت کفش ورزشی آدیداس که در لیست ما قرار دارد، این کفش است.این سبک کفش فقط مخصوص یک نوع خاص از افراد است اما در کل کفش مناسبی برای همه افراد می باشد.

سپس برای سفت شدن محلهایی که چسب زدهاید، از چند وسیله سنگین استفاده کنید. در هر صورت، از چاقو استفاده کنید تا ناحیه فرسوده را از زیره کفش جدا کنید. در پایان کفی و بندها را جدا با آب و صابون شستشو دهید. اغلب استفاده از ماشین لباسشویی بهترین راه ممکن است، ولی اگر میخواهید کوچکترین بخش کتانی را نیز کاملاً تمیز کنید، میتوانید به صورت دستی اقدام به شستشو کنید. برای نو کردن کتانی کافی است کتونی را تمیز و شستشو دهید. قطعهای از تایر دوچرخه یا لاستیک ماشین را برای مناطق فرسوده در قسمت زیره کفش استفاده کنید. اگر ورزش خاصی انجام می دهید، مانند بدنسازی یا تنیس، بهتر است کفش مناسب فعالیت خود را خریداری کنید.در پایان، کفشهای خود را بعد از هر بار استفاده تمیز کنید. بعد از جام باشگاههای آسیا هم میتوان اردوهای تیم ملی را آغاز کرد.

این کتانی در این لیست قرار دارد زیرا مایکل جردن ویلکینز آن ها را پوشید و همین باعث شده این کتانی حتی با ارزش تر هم شود و از آن زمان به بعد ، تعداد زیادی از آن ها مجدداً ساخته شده است ، با این حال اولین ها ارزش بیشتری دارند بنابراین اگر می توانید یک جفت از آن ها را پیدا کنید ، قدرش را بدانید . آنها بسیار عالی به نظر می رسند ، راحت پوشیده می شوند و مترادف با خود افسانه ی مایکل جردن هستند. این کفش کاملا معمولی به نظر می رسد که به دلیل تعداد محدودشان ، در سال 2005 ساخته شدند. شاید کتانی هیچ مشکلی از نظر عملکرد نداشته باشد، و تنها به دلیل ظاهر کثیف، کهنه به نظر برسد. نه نادرترین کفش در جهان است، و نه توسط هیچ کس پوشیده شده است و در عوض این کفش ها با الماس های شامپاین پوشیده شده اند و به همین دلیل 50 هزار دلار قیمت دارند.