رحیمی: غریبانه وارد ایران شدیم/ برخی دنبال حرفهای خالهزنکی هستند

کتانی را از هر کثیفی، سنگ ریزه و آلودگی پاک کنید و بعد آن را داخل ماشین لباسشویی قراردهید. بهترین راه خشک کردن کفشها این است که قالب پای خود را تهیه کنید و آنها را درون کفش خیس قرارداده تا همراه با قالب و در تماس با هوای آزاد خشک شوند. کفشها همراه با قالب وارد کوره میشوند تا طی ۲۴ ساعت تحمل گرما، شکل و فرم نهایی را به خود گرفته و محصولی قابل پوشیدن شوند. برای مثال در دو سال اخیر کفشهای کتانی بزرگ با لژهای بلندی وارد بازار شدند که اصلا مناسب تمرینات ورزشی و حتی دویدن نیستند. گردآب داخل ماشین کفش شما را دائما به دیوارهها میکوبد و تکههای فلزی و خشن ماشین ممکن است به کفش شما آسیب جدی وارد کند. بیش از ۲۰ سال زمان لازم بود تا کتانی بتواند به خیابانها و میان عامه مردم راه پیدا کند.

این کمپانی کفش های هندبال مردانه و کفش های هندبال زنانه تولید کرده است و توانسته است با کیفیت بالایی که محصولاتش دارد بسیاری از مردم را ترقیب به خرید محصولاتش بکند. بدون شک اولین چیزی که در خرید کتانی زنانه ورزشی برای پیاده روی باید مورد توجه قرار بگیرد. آن زمان کتانی کفشی بود برای بزهکاران و جیببرها. البته کتانی زنانه با قیمت مناسب، نشان از بی کیفیتی آن محصول نیست. کفشی بی سر و صدا که در زمانی کوتاه به محبوب قلوب آقایان دزد تبدیل شد. وسیلهای برای ورزشکاران حرفهای و کسانی که هر ثانیه از زمانی که میدویدند را روی یک برد یا کاغذ چسبیده با شاسی ثبت میکردند. بله؛ او زمانی هم بازی من بود و سپس مربی شد. فارس: اگر شوت پایانی سجاد استکی در بازی مقابل کویت گل نمیشد، کار برای صعود سخت میشد. پیش از این مسابقه حساس حدس و گمان بر این بود که مایکل جردن به دلیل مسمویت غذایی یا چیزی شبیه به آنفلوانزا به بازی پنجم نخواهد رسید، اما جردن با وجود مریضی در بازی حاضر شد و با تمام مشکلات جسمانی که داشت توانست 38 امتیاز برای شیکاگو بولز کسب کند و در نهایت آنها مسابقه را به نفع خود به پایان بردند.

لبه پلاستیکی پشت کفش، لبه کمی بر آمده جلو آن و در نهایت رنگ و سادگی این کفش آنقدر گیراست که شما را بابت پولی که برای آن پرداخته اید، ناامید نخواهد کرد. آنقدر کهنه که انگار سی یا سی و یک سال از عمرش میگذرد. به اندازه کتانیتان، نه آنقدر بزرگ که یک اردک در آن شنا کند. یکی از مزایای انتخاب کفش اسپرت این می باشد که می توانید در تمامی فصل ها از آن استفاده کنید و با لباس های مختلف ست کنید. سعی کنید این کار را به شکلی انجام دهید که جوش شیرین به همه بخشهای کفش سرایت کند. کفش را داخل آن قرار دهید و بعد جوش شیرین را روی کفش بپاشید. نوعی کفش که رویه آن از پارچه کنند. اما چیزی نگذشت که پوشیدن کفش کتانی، مثل یک بیماری مسری به سرتاسر جهان سرایت کرد و همه، پیر و جوان به پوشیدن کتانی رو آوردند.

طراحان مد و لباس امسال نه تنها این قشر از جامعه را فراموش نکردهاند بلکه به جای در اولویت قرار دادن مشتریان مذکر این بار مشتریان مونث خود را معیار طراحی قرار دادهاند و در راستای این هدف کفشهای کتانی با استایل خانمانه و ظریف به بازار ارائه کردهاند که چیزی از راحتی کم ندارد و در عین حال سعی در از بین بردن مرزهای جنسیتی دارد. بین درز کف کفش را با دقت ببینید و اگر چیزی آنجا گیرکرده، با یک وسیله مثل چاقو یا چنگال بیرونش آورید. دقت داشته باشید که بلندترین انگشت شما لزوما انگشت شست پا نیست. با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که چطور میتوانید کتانی کهنه و کثیف خود را به خورد ماشین لباسشویی بدهید و یک چیز تازه، یک کتانی جدید تحویل بگیرید.