رحیمی: غریبانه وارد ایران شدیم/ برخی دنبال حرفهای خالهزنکی هستند

ضد آب بودن کتانی : این مورد بستگی به فصل دارد مثلا در فصل تابستان رویه های ضد آب اصلا مناسب نمی باشد چون باعث تعرق بیشتر پا می شود. بیشتر بخوانید: چگونه لکه چای را از روی لباس پاک کنیم؟ نه تنها بازیکنان می توانند کنترل بهتری بر ظاهر شخصیت های خود داشته باشند، بلکه مالکیت دارایی های درون بازی را نیز خواهند داشت که می توانند در بازارهای NFT خارج از بازی برای کسب سود معامله شوند. شاید پیش خود فکر کرده باشید حالا که قصد دارید زیاد برای خرید یک کتانی هزینه نکنید پس باید منتظر یک کفش مردانه ارزان بی کیفیت باشید. البته اگر کسی بخواهد این کتانیها را به پا کند مشکلی نیست فقط باید با وزن چهار و نیم کیلویی آنها کنار بیاید زیرا این نسخه از ایر جردن از نقره استرلینگ ساخته شده است.

هدف اصلی از پوشیدن کفش، محافظت از پای خود است. به دلیل نیروهای بازار باز، NFT های مد حتی این پتانسیل را دارند که از قیمت های همتایان فیزیکی خود فراتر روند. آن ها بسیار نادر هستند و آخرین بار با قیمت 14،500 دلار در حراجی فروخته شدند.برای داشتن یک جفت از این کفش ها، باید اعتباری خاص و شهرت کاملی داشته باشید. این مجموعه در کمتر از هفت دقیقه فروخته شد و 3.1 میلیون دلار برای شرکت به فروش رسید. آنها فقط 10 جفت از این کفش ساخته اند و از اولین کفش هایی بودند که به طور مستقیم از طریق eBay فروخته می شدند. با این حال، همیشه دو جفت کتونی در خانه داشته باشید و به ترتیب هر کدام بر حسب علاقه به در روزهای مشخص به پا کنید.

اوایل سال گذشته، استودیو RTFKT استودیوی مد مجلل مجازی پس از فروش 600 جفت کفش کتانی مجازی به عنوان بخشی از یک پروژه مشترک با هنرمند دیجیتال 19 ساله، Fewocious، تیتر خبرهای دنیای مد کریپتو شد. اما بدخواهان چشمانداز بلندمدت NFTهای مبتنی بر مد را به سخره میگیرند و از فقدان ابزارهای دنیای واقعی این رسانه انتقاد میکنند و آن را بازیچه دیگری برای ثروتمندان میدانند. شما میتوانید محصولات اورجینال این برند را از سایت نمایندگی timberland تهیه کنید. اگر کفش شلوول باشد بهاحتمالزیاد دوام زیادی نخواهد داشت و اگر شروع به باز شدن کند احتمالا دیگر تناسب لازم را ندارد. مطمئن شوید که درزهای کفش امن به نظر میرسد و همه قسمتهای کفش، بادوام به نظر میرسند. از آنجایی که از نظر طراحی ممکن است کمیاب باشند، NFTها همچنین میتوانند به عنوان نشانههایی عمل کنند که امکان دسترسی به رویدادهایی را فراهم میکنند که در آن حضور برای تعداد محدودی در نظر گرفته شده است، همانطور که کارل لاگرفلد با مجموعه KL7xEndless NFT انجام داد.

این سبک جدید در برندهای معتبر و لاکچری مثل بالنسیاگا و گوچی هم مشاهده شده است که محدود به کفشها هم نبوده است، پس بهتر است به جای مسخره کردن این کفشهای زشت آنها را جدی بگیرید. طراحان مد و لباس امسال نه تنها این قشر از جامعه را فراموش نکردهاند بلکه به جای در اولویت قرار دادن مشتریان مذکر این بار مشتریان مونث خود را معیار طراحی قرار دادهاند و در راستای این هدف کفشهای کتانی با استایل خانمانه و ظریف به بازار ارائه کردهاند که چیزی از راحتی کم ندارد و در عین حال سعی در از بین بردن مرزهای جنسیتی دارد. تحت هدایت هنری دومی، پروژه مورد انتظار CloneX 20000 آواتار سه بعدی منحصربفرد را منتشر کرد که هر کدام ترکیبی تصادفی از لوازم جانبی را ارائه کردند. مد یا آینده: آیا Web3 تجربه آنلاین ما را تعریف خواهد کرد؟ جوراب شلواری: برای ایجاد ظاهری جذاب، میتوان جوراب شلواری ضخیم را با کفش ورزشی سفید ترکیب کرد.