سلیمان کتانی – ویکی شیعه

یکی از محصولاتی که میتوان گفت تقریبا همه ما منتظر مدلهای جدید آن هر ساله هستیم، مدل کتانی است. رنگهای نئونی به خصوص در شب جذابیت خود را به خوبی نشان میدهند و میتوانید با این مدل کتانی جدید حسابی توجهها را به خودتان جلب کنید. اگر شما نیز قصد خرید کفش هندبال را برای تمرین و مسابقات خود دارید باید یکسری نکات را رعایت کنید تا بتوانید انتخابی متناسب با نیاز هایتان داشته باشید. توصیه میکنیم در این زمان پیش از خرید کفش ورزشی یا هر مدل کفش زنانه، مردانه یا بچگانه، میزان راحتی پای خستهتان را در کفش احساس کنید. سفیدی رنگ کتانی خود به تنهایی در جذابیت ظاهری افراد تأثیری چشمگیر دارد، حال شما آن را با شلوار جین آبی و یا با کت و شلوار بپوشید.

سعی کنید کت و شلوار خود را بدون جوراب بپوشید، همچنین لازم است شلوار کوتاه بوده، بهنحوی که مچ پاها دیده شود. همچنین، میتوانید در این استایل جوراب بنپوشید، ولی اگر به هر نحوی به پوشیدن جوراب علاقه دارید، سعی کنید جوراب را همرنگ کت و شلوارتان انتخاب کنید. همچنین، سفیدی رنگ کتانی در فصول سرد سال باعث کاهش سرد مزاجی و افسردگی در فرد میشود. پالتو و کاپشن: در فصول سرد زمستان معمولاً بانوان ترجیح میدهند که با پالتو یا کاپشن، بوت و یا اینکه نیمبوت به پا کنند. در تنظیمات ماشین لباسشویی، دور ملایم و آب سرد را انتخاب کنید. زمانی که سِت ورزشی به تن دارید، هر مدل کتونی سفید را میتوانید انتخاب کنید. این مدل کتانی با طرح زیبایی که دارد، طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

علاوه بر ظاهر خیر کننده استفاده از مواد اولیه مناسب محبوبیت این کفش ها را بیش از پیش کرده است. اگر شما خانم هستید و عرض پای بزرگتری دارید می توانید از کفش هایی با سایز مردانه استفاده کنید و بلعکس اگر آقا هستید و پاهایی با عرض کم دارید می توانید از کفش هایی با سایز های زنانه استفاده کنید. نیاز نیست خیلی خود را به زحمت بیاندازید، با هر رنگ و مدل شلوار جین، کفش ورزشی سفید همیشه در دسترس است. کت و شلوار: زیباشناسی نهفته در ترکیب کت و شلوار با کفش ورزشی سفید، امروزه به نحوی در سراسر جهان محبوب شده است، کمتر مردی را میتوان یافت که از این استایل منحصربهفرد خبری نداشته باشد. بهتر است برای این سبک پوشش، کت چرمی، شلوار جین مشکی و کتونی سفید را با هم ترکیب کنید. کفش کتانی مناسب چهار فصل سال است و در صورتی که دوخت و کفی استانداردی داشته باشد، راحتترین کفش برای پیادهروی، انجام کارهای روزانه و تمرینات ورزشی به شمار میآید.

لباس ورزشی: بدون شک پوشیدن لباس و شلوار ورزشی همان چیزی است که اغلب بانوان با رانینگ سفید دوست دارند. کت و شلوار: یکی دیگر از استایلهای بسیار جسورانه، پوشیدن کتونی سفید با کت و شلوار زنانه است. در واقع، نوع لباس شب نیز در این انتخاب بسیار مهم است، لباس شب دِکُلته بلند، با کتانی سِت نخواهد بود. این مدل از برند پرو نیز از جنس چرم مصنوعی پارچه بوده که در برابر سایش مقاوم میباشد و از فشارهای وارده بر پا میکاهد. حضور کتانیهای سفید نیز در ایران بعد از دهه ۷۰ که اینترنت کمکم مورد استفاده عموم مردم قرار گرفت، به همراه مُد وارداتی مورد توجه جوانان قرار گرفت.