صفحه اصلی – فروشگاه آنلاین کتونی بتیس

برای اینکه با کتونی خوشتیپ تر به نظر برسید بهتر است از یکسری قوانین پیروی کنید. اگه دوست دارید بدونید که خامه دوزی چیه و این مانتوها رو چجوری باید بپوشید تا خوشگل تر شید مقاله خوشگلا “مانتوی خامه دوزی” اینجوری بپوشید و از دست ندید. بنابراین ست کردن این مانتوها کار سختی نیست اما خب اگه میخواین یه تیپ جذاب با مانتوی کتی بزنید مقاله با “مانتوهای کُتی” اینجوری تیپ بزن از دست ندید.

توی این مطلب هم سراغ مانتوی کتی رفتیم باید اعتراف کنم که یجورایی پارتی بازی کردم چون من خودم عاااااشق این مانتوها هستم اگه شما هم مثل من از دوستداران مانتوهای کتی هستید ادامه این مطلب از دست ندید چون میخوام بهتون بگم که مانتوی کتی رو با چه کفشی بپوشید تا حسابی جذاب شید. اگه مانتوی خامه دوزی دوست ندارید ولی میخواین بدونید که قد کوتاه ها و قد بلندا هر کدوم چه مانتویی بپوشن بهتره بازم مطلب بالا بهتون کمک میکنه پس بخونِش ضرر نمیکنی.

دیگه حتما میدونید که امسال رنگ آبی بنفشُ که رنگ گل پریوش هست به عنوان رنگ سال انتخاب شده اگه این رنگ دوست دارید اما تا حالا مانتوی بنفش نپوشیدید و اصلا نمیدونید که چه رنگ هایی بهش میاد؛ نگران نباشید با مطالعه مقاله رنگ سالُ چجوری بپوشیم جواب سوالاتون پیدا می کنید. اگه هنوز وقت نکردید که دنبال خرید لباس برید احتمالا کنجکاو شدید و میخواین بدونید که چه مانتوهایی مد شده. اگر به سراغ اورسایزها برید و مانتوهای این سبکی را با شلوارهای جین مثلا جینهای ماماستایل هماهنگ کنید، استایلی کاملا غیررسمی و اسپورت خواهید داشت. اما طراحان لباس فقط به این رنگ بسنده نکردن در کنار مانتوهای بنفش یکی دیگه از مانتوهایی که امسال حسابی مد شده مانتوهای خامه دوزی شده هست.

از مانتوی بنفش و خامه دوزی که بگذریم میرسیم به جذاب ترین بخش بحثمون یعنی مانتوهای کتی. برای داشتن یه استایل اسپرت بی نظیر با مانتوی کتی از کتونی غافل نشید. چرا که خیلی از ما نمیتونیم هر سال دو سه تا جفت کفش درجه یک بخریم، بلکه ممکنه یه جفت کفش رو برای مدت زیادی بخوایم استفاده کنیم. این مانتوها به همراه شلوار راسته یا دمپا گشاد میتونن یه استایل شیک براتون بسازن. حالا چرا گفتیم جذاب؛ چون که این مانتوها حسابی کار راه اندازن و همه جا میتونید اونا رو بپوشید و از شیک بودن استایلتون مطمئن باشید.