قیمت و خرید جدیدترین کفش های کتانی اسپرت

اگر شما هم از دلباختگان کفشهای کتانی سفید هستید، و به جز پوشیدن آنها برای تمرینات ورزشی روزانهتان، در زمانهای دیگر هم حاضر نیستید آنها را کنار بگذارید و کفشهای «سختتری» بپوشید، پس باید بدانید که چطور این کفشها را با پیراهنهایتان همراه کنید. در این صورت پیش از خرید کفش ورزشی باید با نکاتی آشنا شوید تا یک کفش راحت و استاندارد تهیه و در هزینههای خود نیز صرفه جویی کنید. اگر قدتان کوتاه است، باید از یک کفش بلندتر استفاده کنید که در کنار شلوارهای گشادتان، هماهنگی لازم حفظ شود. حتی شما برای بازی در سالن می توانید از کفش های والیبال، بدمینتون استفاده کنید. کفش اسپرت جهت راحت بودن پا در حین انجام فعالیت های ورزشی و قدم زدن در طول روز تولید شده و با توجه به برندهای مختلف ورزشی با ارگونومی پا نیز هماهنگ گشته است.

در یکی دو سال اخیر کفشهای کتانی سفید محبوبیت روزافزونی به دست آوردهاند و هم زنان و هم مردان، آنها را با انواع تیپها و لباسهای باب مد میپوشند. بنابراین شما میتوانید کفشهای کتانی سفید قبلیتان را هنوز در کمد لباسهایتان نگه دارید، اما احتمالاً لازم شود که یک جفت کتانی سفید لژدار جدید هم بخرید تا با استایلهای جدیدتر و ترندیتر، همخوانی بیشتری داشته باشند. اگرچه کفش حرفهای هر یک از این گروههای ورزشی با یکدیگر متفاوت است، اما بعضی از برندهای مشهور دنیا، تعداد بسیاری کفش ورزشی طراحی کردهاند که افراد میتوانند در تمرینات ورزشی معمول خود از آنها بهرهمند شوند. امسال ژاکتهای چهارخانه و شطرنجی در خط قدم آخرین ترندها قرار دارند؛ و ژاکتهای سیاه و سفید چهارخانه همیشه همراه با یک تاپ سفید، یک دامن نوک مدادی، و یک جفت کفش کتانی سفید معرکه میشوند!

بنابراین یک جفت کفش کتانی لژدار سفید بهترین ظاهر ممکن را به شما خواهد داد. اول از همه، باید بدانید که پوشیدن هر گونه کفش پاشنهبلند یا لژدار با شلوارهای جین گشاد میتواند خطرناک باشد، زیرا هنگامی که از پلهها بالا یا پایین میروید، ممکن است لبههای پاچههای شلوارتان زیر پایتان گیر کند و باعث افتادنتان شود. این کفشها تقریباً چانکی هستند، بنابراین با هر تیپی همراه میشوند و یک ظاهر در عین حال کلاسیک و ترندی دارند. یک قاشق غذاخوری جوش شیرین و دو قاشق غذاخوری سرکه سفید را با یک فنجان آب تمیز مخلوط کنید. رنگهای اصلی برای چهارخانهها معمولاً رنگهای طیف خاکستری ملایم و طیف قهوهای روشن هستند، که بهتر است برای داشتن یک ظاهر شیک و رسمی، آنها را با کفشهای تیره بپوشید، و برای داشتن یک ظاهر راحت اما هوشمندانه، آنها را با کفشهای کتانی سفید همراه کنید! این کفشها برای بستهبندی شدن عالی هستند و یک ظاهر به روز و ورزشکاری دارند.

کفش مخصوص دویدن و پیاده روی به گونهای طراحی میشوند که فشار کمتری به مچ و پا وارد شود و محافظت بیشتری در این نواحی دارند اما کاربردیترین کفش که معمولا استفاده بیشتری دارد کفش راحتی مردانه است. از آنجایی که این استایل برای خانمها و آقایان مشابه است، میتوانید برای الهام گرفتن هم از عکسهای زنانه استفاده کنید و هم مردانه. و جدای از این که این کفشها چقدر ظاهر خوبی دارند، باید به شما یادآوری کنیم که این روزها باید تا جایی که میتوانیم پیادهروی کنیم! این کفشها رنگهای سادهای دارند و در آنها از کتانهای مخصوصی استفاده میشود که به شکلی طراحی شدهاند که زمانی که در فضای باز هستید، در برابر اشعه ماوراءبنفش واکنش نشان میدهند و در نتیجه، به رنگهای طیف صورتی و بنفش تغییر رنگ میدهند! توصیه میشود هنگام تمیز کردن هر نوع سطح رنگی، به هیچ عنوان از مواد حاوی سفید کننده استفاده نکنید، چرا که این ماده میتواند رنگها را تضعیف کند.