قیمت 27 مدل خرید کتونی نیوبالانس [New Balance]

ویلیام نام شرکت را به طور خلاقانه و با مشاهده پرندگانی که روی یک پا، با تعادل خوبی میایستند، انتخاب کرد. با وجود بریتانیایی بودن موسس نیوبالانس، این شرکت از نشان «ساخت آمریکا» برای محصولات خود استفاده میکند. همچنین به علت توانایی عالی در جذب ضربه، نیوبالانس از این تکنولوژی برای تولید کفشهای فوتبال و رانینگ خود استفاده میکند. امکانات بیشتری را به کتانی های خود اضاف می کند و در هر سایزی به فروش می رساند. کفش های نیوبالانس از تنوع رنگ و طرح برخوردار هستند که هر کدام کارایی خاص خود را دارند. و شما قابلیت صحبت کردن با مدیر فروش آن تولیدی را ندارید تا بتوانید از جزئیات محصول خود مطئن شوید.

زیره از جنس لاستیک است که مقاوم در برابر سایش و جذب فشاربوده سبب حرکت راحت شما میشود و دارای مقاومت طولانی است. بهتر است، به فروشگاه آنلاین معتبر مراجعه کنید زیرا هم تنوع محصولات آن زیاد است و هم اینکه اصالت کالا قابل تضمین است. در کشور ما فروش کفش های کپی رونق بسیار دارد پس باید خرید خود را تنها از یک فروشگاه معتبر انجام داد. چرف تاجر طراح آن، برای طراحی و رنگبندی این کفش بسیار خلاقانه عمل کرده و توانسته نظر صاحب نظران عرصه مد را به خود جذب کند. چند سال بعد نیو بالانس شروع به تولید کفش ورزشی برای ورزشهای بوکس، تنیس، بیسبال و سایر ورزشها کرد و باعث گسترش نام تجاری نیوبالانس شد. REVlite: اگر به دنبال یک کفش سبکوزن هستید، پیشنهاد میکنیم که به سراغ آیتمهای نیوبالانس تولیده شده با این تکنولوژی بروید. تولید کنندگان کفش به دنبال آن هستند که از محبوبیت برندهای اصلی همچون نیوبالانس استفاده کنند تا محصولات خود را به فروش برسانند.

حالا، اگر شما برای کسب و کار خود به دنبال محصولات چینی هستید، برای شما پیشنهادات بهتری داریم. این کمپانی کار خود را با تولید کفیهای طبی و محافظ قوس پا شروع کرد و به این روند تولید خود تا مدتها ادامه داد تا اینکه ویلیام با تصمیم تنوع بخشیدن به دایره محصولات خود اولین اسنیکرز باکیفیت نیوبالانس را تولید کرد. این برند معمولا محصولاتی گران قیمتتر از رقیبان، وارد بازار میکند و برای جبران این قیمت بالا، محصولات خود را با خصوصیات ویژهای به مشتریان عرضه میکند. البته توجه کنید که جعبه کفش به هیچ عنوان ملاکی برای اصل بودن کفش درون آن نیست. به نحوه نوشتن و غلط املایی احتمالی بر روی جعبه دقت کنید. دقت کنید مشخصات روی این لیبل، مخصوصا بارکد درج شده، با لیبل روی جعبه مطابقت داشته باشد. درون کفش و روی کفی کفش نیو بالانس، لوگوی شرکت با کیفیت بالا حک شده است.

ساختار دیگری که در کفش اورجینال نیوبالانس به کار برده می شود، تکنولوژی Probank است. ENCAP: انکپ از یک فوم EVA محصور شده درون پوستهای از جنس پلییورتان تشکیل شده است که در زیره کفشهای ورزشی نیوبالانس به کار میرود. رویه منعطف با قابلیت تنفس : انعطاف این سری کفش ها بسیار مناسب است و حالت مشبکی رویه (دارای منفذ) سبب تنفس کفش و عرق نکردن پای شما می شود. قیمت کتونی نیوبالانس اصل به دلیل واردات، کیفیت بسیار بالا، وجود واسطه ها و … رنج قیمت کتونی نیوبالانس اصل از حدود ۵۰۰ هزار تومان شروع شده و در برخی مدلها تا ۳ میلیون تومان هم میرسد.قیمت کتونی نیوبالانس اورجینال را در ادامه در قسمت محصولات خواهید دید. کاش پلاس از جمله تکنولوژی های دیگر در لایه میانی کفش نیوبالانس است که در آن جنس زیره کفش نسبت به سایر کفش ها، حدود 13 درصد سبکتر و نرمتر می باشد.