قیمت 27 مدل خرید کتونی نیوبالانس [New Balance]

تولید کنندگان کفش به دنبال آن هستند که از محبوبیت برندهای اصلی همچون نیوبالانس استفاده کنند تا محصولات خود را به فروش برسانند. پارچه نرم، زیره منعطف و ساختار طراحی بندهای کتانی، کتانی های نیوبالانس را به کفشهای منعطف فوق العاده تبدیل کرده است، البته فراموش نکنید که میزان انعطاف پذیری کتانیهای این برند در مدل پیاده روی و دویدن متفاوت است، چون پاهای شما زمان پیاده روی معمولی نیاز به کفشهایی با قدرت انعطاف معمولی دارند. رویه منعطف با قابلیت تنفس : انعطاف این سری کفش ها بسیار مناسب است و حالت مشبکی رویه (دارای منفذ) سبب تنفس کفش و عرق نکردن پای شما می شود. این کمپانی کار خود را با تولید کفیهای طبی و محافظ قوس پا شروع کرد و به این روند تولید خود تا مدتها ادامه داد تا اینکه ویلیام با تصمیم تنوع بخشیدن به دایره محصولات خود اولین اسنیکرز باکیفیت نیوبالانس را تولید کرد.

ENCAP تکنولوژی به کار رفته در زیره کفش می باشد که یک پیاده روی سالم و راحت را برای شما تضمین میکند و همچنین با انتخاب این مدل شما زیبایی خود را به خطر نمی اندازید. کتانیهای پیاده روی نیوبالانس، ساختار طراحی راحت و نرمی دارند و شما میتوانید با پوشیدن این کتانیها ساعتهای طولانی بدون داشتن احساس خستگی و درد در ناحیه مچ و پاشنه آشیل پا راه بروید و لذت ببرید. با وجود بریتانیایی بودن موسس نیوبالانس، این شرکت از نشان «ساخت آمریکا» برای محصولات خود استفاده میکند. چسبندگی با سطح زمین : این مورد به حفظ تعادل شما (در مواردی سر نخوردن) در انواع محیط های یخ زده ، مرطوب و صاف کمک می کند. زیره مقاوم : استفاده از مواد درجه یک و شیار (ناهمواری) موجب می شود که کتانی در برابر انواع فشارها مقاومت خوبی از خود نشان می دهد و به سادگی پاره یا سوراخ نشود.

چرا که نه مواد سازنده آن مشخص است و نه نوع دوخت کتانی! آستر نرم و راحت : پوشش داخلی کفش از مواد بسیار نرم (یا پد) و بالشتک های تشکیل شده که سبب راحتی بیشتر پا می شود. Fresh Foam: این فوم میانی در مقایسه با سایر فومها از راحتی و نرمی بیشتری برخوردار است. کفش نیوبالانس آمریکایی در مدل ها و طرح های مختلفی تولید می شود که شما به راحتی متناسب با هدفی که دارید، می توانید کفش مورد نیاز خود را خریداری کنید. شرکت آمریکایی نیوبالانس که از قدیمی ترین و پرطرفدارترین برندهای تولید کننده کفش زنانه و مردانه می باشد، به تازگی همکاری جدیدی با برند لوکس کازابلانکا آغاز کرده است که نتیجه آن کتونی بسیار زیبا و پرطرفدار نیوبالانس ٣٢٧ می باشد. کمپانی نیوبالانس ، تولی کننده ی کتونی نیوبالانس دخترانه ، یک کمپانی کوچکی آمریکایی بود که در سال ۱۹۰۶ توسط «ویلیام جی رایلی» تاسیس شد.

آیا مشتاقید تا با تکنولوژیهای به کار رفته در مدل های کفش زنانه new balance آشنا شوید؟ همچنین مدل کفش نیوبالانس اصل هم در کنار این لوگو مشخص شده است. این نام آشنا بودن سبب شده تا برخی از افراد مدل های فیک و تقلبی را به جای کفش نیوبالانس اصل به فروش برسانند پس باید در زمان خرید کفش حتما به ویژگی های ظاهری آن توجه بسیار کنید. چند سال بعد نیو بالانس شروع به تولید کفش ورزشی برای ورزشهای بوکس، تنیس، بیسبال و سایر ورزشها کرد و باعث گسترش نام تجاری نیوبالانس شد. در سال ۱۹۳۷ ویلیام با فردی به نام آرتور هال شریک شد و آنها برای بالا بردن میزان فروش کفشهای نیوبالانس شروع به معرفی محصولات خودبه آنشنشانها، کارمندان فروشگاهها و افسران پلیسی که مجبور بودند در طول روز سرپا بمانند؛ کردند. امکانات بیشتری را به کتانی های خود اضاف می کند و در هر سایزی به فروش می رساند.