قیمت 27 مدل خرید کتونی نیوبالانس [New Balance]

ویلیام رایلی وقتی دید مرغی در حیاط خانه اش بر روی سه پنجه تعادل خودش رو حفظ کرده، به وجود آمد و نام نیوبالانس New Balance رو برای کارگاه خود انتخاب کرد. در این سال بود که کفش 320 در مجله Runner’s World به عنوان بهترین کفش دو انتخاب شد. بزرگترین رقبای نیوبالانس سال ها پیش تولیدات خود را به خارج انتقال داده بودند و رشد زیاد مالی بدست آورده بودند. سود چنین حرکتی قابل پیش بینی بود. متهم به عقد قرارداد با کارگران چینی شاغل در تولیدی که در تضاد با ادعای شرکت نیوبالانس بود. زیرا ساخت تمامی این کفشها با دست و توسط یک تیم با افراد کمی انجام میشد. در سال 1982، یک دهه بعد از اینکه دیویس 1000000 دلار در فروش سالانه به دست آورد.

کفش ها را برندهای مختلفی تولید می کنند که نیوبالانس یکی از مشهورترین و معتبرترین آن هاست و این اعتبار به واسطه کیفیت به دست آمده نه تبلیغات گسترده و تو خالی. سه سال بعد شرکت درآمد سالانه 85 میلیون دلار در سال را به دست آورد. سال 1941: رایلی محصولات تولیدی کارگاهش را به انواع کفشهای بیسبال، تنیس و بکس افزایش داد. همچنین به علت توانایی عالی در جذب ضربه، نیوبالانس از این تکنولوژی برای تولید کفشهای فوتبال و رانینگ خود استفاده میکند. نیوبالانس برای هر مدل از کفشهایش به جای اسم گذاری از اعداد استفاده کرد. به جای پرداخت 10 دلار در ساعت به کارگر امریکایی، نیوبالانس می توانست تولیداتش را در آسیا با پرداخت یک دلار در روز و یا حتی کمتر به کارگر اداره کند. چسبندگی با سطح زمین : این مورد به حفظ تعادل شما (در مواردی سر نخوردن) در انواع محیط های یخ زده ، مرطوب و صاف کمک می کند.

برند نیوبالانس با تولید و طراحی تخصصی انواع کفش ورزشی و پیاده روی و با کسب موفقیت های بسیار در این زمینه، توانست به یک برند معتبر و مشهور در سطح جهان تبدیل شود. این محصول موفق شد شهرت بسیار خوبی در جامعه ورزشی کسب کند. پاشنه کتانی، یکی از مهمترین قسمتهای این کفش ورزشی است، در صورت وجود پهنا و ارتفاع کافی پاشنه شما میتوانید احساس تعادل بیشتری زمان پیاده روی و دویدن داشته باشید، زمان تولید کتانیهای نیوبالانس به این نکته، توجه اساسی شده است. ساختار زیر سازی در کفشهای کتانی همچون ستون نگهدارنده سلامت کفش عمل میکنند در صورت سنگینی و سبکی بیش از حد این قسمت از کفش، به احتمالا زیاد، زمان دویدن یا پیاده روی با مشکلات مختلفی مواجه خواهید شد. در ابتدا کار آنها هم تمامی تمرکز خود را بر روی تولید و فروش کفشهای طبی گذاشتند. زیبایی ظاهری : رنگ های به کار رفته در کتانی های نیوبالانس بسیار چشم نواز است.

طراحان کفش حاضر در تیم نیوبالانس با در نظرگرفتن ظریفترین نکات دنیای طراحی و مد، امروزه کفشهای کتانی جذاب با ساختار ظاهری فوق العاده زیبایی تولید کردهاند که شما میتوانید با پوشیدن کفشهای این برند استایل جذابتری داشته بشید. ENCAP: انکپ از یک فوم EVA محصور شده درون پوستهای از جنس پلییورتان تشکیل شده است که در زیره کفشهای ورزشی نیوبالانس به کار میرود. از این اعداد همچنین برای نشان دادن نوع کفش و یا اینکه این کار مخصوص چه فعالیتی میباشد یا میزان استحکام کفش چه قدر است. در این زمان نیوبالانس دارای شش کارگر بود که تمام وقت کار می کردند و روزی 20 تا 30 جفت کفش تولید می شد. اما با این حال حجم تولیدات گارگاه بسیار کم بود. برای رسیدن به هدف فروش یک میلیارد دلاری با آغاز قرن جدید، شرکت تلاش های تبلیغاتی خود را تشدید کرد و 13 میلیون دلار در سال 1998 در مقایسه با 4 میلیون دلار سال 1997، برای تبلیغات سرمایه گذاری کرد.