قیمت 27 مدل خرید کتونی نیوبالانس [New Balance]

شما با پوشیدن این مدل می توانید یک استایل شیک و جذاب را برای قرارهای دوستانه و رسمی خود داشته باشید. در آن سالها نیو بالانس مشتری و درآمد چندانی نداشت و بیشتر فروش محصولات را از طریق پستی انجام میداد. در سال 1982، یک دهه بعد از اینکه دیویس 1000000 دلار در فروش سالانه به دست آورد. در سال 1991 فروش سالانه به 100 میلیون دلار رسید و سوددهی شرکت بازگشت. کتونی نیوبالانس در رنگ ها و مدل های مختلفی توسط تولیدی نیوبالانس تولید می شود،این کتونی در رنگ های سفید و مشکی و مدل نیوبالانس ۵۸۰، طرفداران بسیار زیادی داشته است، همچنین، قیمت این کتونی نسبت به کیفیت و شرکت تولیدی آن متفاوت است. زیبایی ظاهری : رنگ های به کار رفته در کتانی های نیوبالانس بسیار چشم نواز است.

این اولین کتانی است که در ابعاد عرضی متفاوتی تولید شد. سال 1960: نیوبالانس در این سال اولین کتونی خود را به نام Trackster (ترکاستر) تولید کرد. تولید کفش با ته موج دار که کفشی منحصر به فرد تولید شد. بنابراین دیویس تمرکز شرکت را بر مسائل مهمتر قرار داد و شروع به تزریق پول در امکانات تولید در ماساچوست و مین کرد. با گذشت زمان، استفاده از کتونی های نیوبالانس، علاوه بر جوانان آمریکایی بین تمام دنیا محبوب شد و حالا این برند به یکی از مشهورترین مارکهای کتونی پراستفاده بین ورزشکاران حرفهای سراسر جهان تبدیل شده است. شرکت هایی مانند نایک، از مرز فروش یک میلیارد دلار گذشت در حالیکه نیوبالانس زیر 100 میلیون دلار فروش داشت. و هر دوی این عوامل اگر شرکت شروع به تولید در جایی هزاران مایل دورتر در آنسوی اقیانوس آرام می کرد از دست می رفت.

این مدل از کفش را می توانید در زمان انجام رقص، اسپین و یا هر حرکت دیگری به پا داشته باشید و فعالیت خود را در نهایت راحتی انجام دهید. نیوبالانس برای هر مدل از کفشهایش به جای اسم گذاری از اعداد استفاده کرد. دیویس شروع به سرمایه گذاری سنگین در بهبود تجهیزات با افزایش تولید و بالا بردن ظرفیت کرد. دلیل دیویس این بود که قدرت نیوبالانس کیفیت آن و پاسخ سریع به نیازهای خرده فروشان است. خوب است که این تکنولوژیها را بشناسید و مطابق با نیازهای خود آیتمهای مناسبی انتخاب کنید. نوع کفش: همان طور که گفته شد، برند نیوبالانس کفش های مردانه و زنانه را در مدل ها و طرح های مختلفی با کارایی و اهداف مشخصی تولید می کند که در زمان خرید لازم است، به نوع کفش دقت کنید. تکنولوژی Abzorb یکی از فناوری های منحصر به برند نیوبالانس است. برای اولین بار علامت N که نشاندهنده نیوبالانس است، بر روی کنارههای کفش قرار گرفت.

همچنین باید عبارت Registered trademark که با علامت R نشان داده میشود، کنار این لوگو وجود داشته باشد. همچنین مدل کفش نیوبالانس اصل هم در کنار این لوگو مشخص شده است. با شروع دهۀ 1900، هدف دیویس کاهش قابل توجه زمان مورد نیاز برای تولید مدل جدید کفش از یک سال به چهار ماه بود. مدل 320 در این سال 1976 طراحی و ساخته شد. ما سعی در تعقیب نایک و ریباک از لحاظ طراحی داشتیم. سال 1956: النور، دختر آرتور هال و همسرش این کارگاه را از رایلی خریداری کردند. مدیران برجستۀ دیویس از او خواستند تا عملیات تولید در آمریکا را تعطیل کند و تولید را در خارج از کشور ادامه دهد.