قیمت 27 مدل خرید کتونی نیوبالانس [New Balance]

در سال 1900 میلادی اولین کفش های نیوبالانس در مرکز ماساچوست آمریکا تولید شدند، کفش نیوبالانس آمریکا به علت داشتن ساختار طراحی فوق العاده زیبا و کارایی گسترده در همان سالهای اولیه تولید، به یکی از محبوب ترین برندهای تولید کتونی در آمریکا تبدیل شد. کیفیت و مدل کفش در زمان دویدن و راه رفتن بسیار موثر است و این مدل از کفش های نیوبالانس اصل سبب می شوند که پاهای شما خسته نشوند و همچنین سرعت شما را افزایش دهند. این نام آشنا بودن سبب شده تا برخی از افراد مدل های فیک و تقلبی را به جای کفش نیوبالانس اصل به فروش برسانند پس باید در زمان خرید کفش حتما به ویژگی های ظاهری آن توجه بسیار کنید.

برای افزایش کیفیت تمرینات و بهبود سطح کارایی در مسابقات حرفهای از کفشهای تولید شده توسط برند نیوبالانس استفاده میکنند. استفاده کنید. اصولا کتانیهای روزمره نیوبالانس نسبت به مدلهای رانینیگ و دویدن، قیمت پایینتری دارند. کفش های نیوبالانس از تنوع رنگ و طرح برخوردار هستند که هر کدام کارایی خاص خود را دارند. کفش اصل توسط خود کمپانی نیوبالانس تولید می شود و کیفیت آن بسیار بالاست زیرا از فناوری های خاص و به روزی در تولید هر مدل از کفش ها استفاده می شود، این کیفیت بالا و اصالت کالا سبب افزایش قیمت کفش نیز می شود. وجود این مدل از کفش در ویترین برند نیوبالانس فروش محصولات آن را بیش از پیش کرد زیرا استایل های اسپرت را بسیار شیک و خاص می کند. تولید و ساحت کفش ورزشی در کمپانی نیوبالانس به سال ۱۹۳۸ برمی گردد که کفش های بسیار با کیفیتی برای دونده ها بود. دوندگان حرفهای برای دویدنهای طولانی مدت سنگین از کتانی رانینگ نیوبالانس استفاده میکنند، این کتانیها با داشتن ساختار طراحی نرم و انعاف پذیر، انواع ضربهها و فشارهای وارده به ناحیه کف پا و زانو را زمان دویدن برمیدارند و تجربه رانینیگ فوق العادهای را به افراد هدیه میدهند.

احتمالا شما نیز علاقه دارید که زمان پوشیدن کفش کتانی، استایل شیک و جذابتری داشته باشید! این برند آمریکایی کفش های با کیفیت بسیار بالا را تولید می کند که ساعت ها راه رفتن با آن شما را خسته نخواهد کرد. یکی دیگر از مدل های پرطرفدار کفش های اسپرت و ورزشی زنانه برند new balance مدل های رانینگ می باشد که برای راه رفتن و دویدن بر روی هر نوع جاده ای مناسب هستند. کفش نیوبالانس اصل یکی از بهترین برندهای موجود در دنیاست که فناوری های مختلفی را در رویه و زیره کفش به کار برده اند تا سلامت پا به خوبی حفظ شود. این مدل از کفش را می توانید در زمان انجام رقص، اسپین و یا هر حرکت دیگری به پا داشته باشید و فعالیت خود را در نهایت راحتی انجام دهید.

پارچه نرم، زیره منعطف و ساختار طراحی بندهای کتانی، کتانی های نیوبالانس را به کفشهای منعطف فوق العاده تبدیل کرده است، البته فراموش نکنید که میزان انعطاف پذیری کتانیهای این برند در مدل پیاده روی و دویدن متفاوت است، چون پاهای شما زمان پیاده روی معمولی نیاز به کفشهایی با قدرت انعطاف معمولی دارند. یکی از زیباترین کفش های موجود در بازار را می توان کفش کژوال نیوبالانس دانست که تنوع رنگ و ظرافت ساخت در آن بسیار چشم نواز است. طبیعی است که فناوری های به کار رفته در کتونی نیوبالانس با فناوری های موجود در کفش ورزشی فوتبال متفاوت است پس باید متناسب با هدفی که دارید، یکی از محصولات این برند نام آشنا را برای پای خود انتخاب کنید. برخی از افراد به بهانه جا باز کردن کفش، سایز کوچکتری را انتخاب می کنند که برای خرید کفش نیوبالانس اصل چنین چیزی توصیه نمی شود زیرا قالب آن ها از دوام خوبی برخوردار است و جا باز کردن در مدل های مختلف این کفش بی معنی است.