قیمت 27 مدل خرید کتونی نیوبالانس [New Balance]

نیوبالانس هم بعد از اینکه توسط فردی به نام جیم دیویس خریداری شد، کتونی مدل 320 رو طراحی کرد که در کناره آن علامت N قرار گرفت، و از این سال به بعد تمامی کفش ها به صورت عدد نام گذاری شده اند. بعد از اینکه این کارگاه کفش های ورزشی بسکتبالی، بیسبالی، تنیس و بکس را تولید کردند، در سال 1956 خانواده هال این کارگاه رو از رایلی خریدند و شروع به تولید کفش طبی و ورزشی کردند. زبانه های بالشتک مانند : زبانه کفش در اکثر مدل ها به شکل بالشتک است که سبب راحتی بیشتر روی پا می شود. برند نیوبالانس متعلق به کدام کشور است؟ نام این برند را موسس آن یعنی ویلیام جی ریلی انتخاب کرد. این شرکت در سال 1906 میلادی توسط فردی انگلیسی به نام ویلیام جی ریلی تاسیس شد و کار خود را با تولید کفی های قوس دار شروع کرد. در آن سالها نیو بالانس مشتری و درآمد چندانی نداشت و بیشتر فروش محصولات را از طریق پستی انجام میداد.

شرکت نیو بالانس توسط ویلیام جی ریلی بریتانیایی، که در سال ۱۹۰۶ از انگلیس یه امریکا مهاجرت کرد، تاسیس شد. ساختار دیگری که در کفش اورجینال نیوبالانس به کار برده می شود، تکنولوژی Probank است. استفاده از فناوری های پیشرفته : هر برند معروف کفش از یک سری تکنولوژی پیشرفته استفاده می کند بطور مثال نیوبالانس با استفاده از ربات های پیشرفته خود سایز کفش دقیق تری نسبت به دیگر کتانی تولید می کند. REVlite: اگر به دنبال یک کفش سبکوزن هستید، پیشنهاد میکنیم که به سراغ آیتمهای نیوبالانس تولیده شده با این تکنولوژی بروید. اگرچه برخلاف نایک و دیگر رقبای محبوب، دیویس و شرکتش از امضای قراردادهای چند میلیونی با ستارگان ورزشی در جهت تبلیغ نیوبالانس خودداری کردند در عوض دیویس اساس شرکت که همان تأکید بر کیفیت بود را دنبال کرد. بعد از این همه سفر کردن در سال 1936 هال رو به عنوان شریک خودش معرفی کرد و تصمیم گرفت به کارمندان فروشگاهها، آتشنشانان و افسران پلیس که مدت زمان زیادی سر پا هستند، کفش بفروشند.

در سال 1927 رایلی بعد از استخدام یک فروشنده به نام آرتور هال تصیم گرفت به سرتاسر آمریکا سفر کنه تا کتونی های خودش رو به همه معرفی کنه. اولین دستاورد مهم بعد از این همه تبلیغات، تولید کتونی های ورزشی اورجینال برای باشگاه ورزشی Boston Brown Bag Harriers در سال 1938 بود، که رویه آن از چرم کانگورو و زیره پلاستیکی ساخته می شدند. نیوبالانس بعد از اینکه توسط فردی به نام “جیم دیویس” خریداری شد، کتانی مدل ۳۲۰ رو طراحی کرد که در کناره آن علامت N قرار گرفت، و از این سال به بعد تمامی کتانی ها به صورت عدد نام گذاری شده اند. کسب و کار در فوتبال را از طریق شرکت تابعۀ Warrior در سال 2012 شروع کرد. اما گذشته از این، در سال 2015 نیوبالانس حضور رسمی خود را در بازار جهانی فوتبال اعلام کرد. این برند برای ساخت فوم های ابزورب با شرکت لاستیک سازی دوپن که یک شرکت آمریکایی در تولید مواد شیمیایی است، همکاری می کند.

اگه تا حالا اسم برند نیوبالانس به گوشتون نخورده و نمی دونید که این برند متعلق به کدوم کشوره و چجوری وارد دنیای مد شده بهتره امروز با من همراه باشین تا یکم راجب این برند و کیفیت کاراشون براتون توضیح بدم. تا اینجای بحث تمام حرف و تمرکز ما بر روی این بود که برند نیوبالانس تامین کننده بهترین و با کیفیت ترین کفش های ورزشی اورجینال است. ولی اولین کتونی که به طور رسمی توسط برند نیوبالانس طراحی و تولید شد، ترکاستر بود که در سال 1960 به شهرت خوبی دست پیدا کرد. ویلیام نام شرکت را به طور خلاقانه و با مشاهده پرندگانی که روی یک پا، با تعادل خوبی میایستند، انتخاب کرد.