قیمت 27 مدل خرید کتونی نیوبالانس [New Balance]

در این مطلب اطلاعاتی را در خصوص کفش کتونی نیوبالانس و دیگر مدل های آن ذکر کردیم که امید داریم، مورد توجه شما عزیزان واقع شده باشد. فوم های ابزورب مورد استفاده در کفش های نیوبالانس بسیار سبک بوده و از دوام بالایی برخوردار هستند. در صنعت مد شرکت ها و برندهایی که کیفیت را سرلوحه برای تولیدات خود قرار داده اند از بقیه رقبای خود پیشی میگیرند کتونی نیوبالانس نیز از جمله شرکت هایی است که کیفیت آن بی رقیب بوده و با جدیدترین فناوری های روز کفش های ورزشی خود را تولید می کند. برخی از افراد به بهانه جا باز کردن کفش، سایز کوچکتری را انتخاب می کنند که برای خرید کفش نیوبالانس اصل چنین چیزی توصیه نمی شود زیرا قالب آن ها از دوام خوبی برخوردار است و جا باز کردن در مدل های مختلف این کفش بی معنی است. در واقع وجود نرمی و راحتی در یک کفش مربوط به ساختار این لایه می باشد.

در لایه میانی و پاشنه از فوم eva استفاده شده است که منجر به ضربه گیری و کاهش وزن کفش می شود. وزن سبک : استفاده از مواد با کیفیت در ساخت کتانی موجب شده که وزن آن کاهش یابد. زمانی که عمدتا کتونی ها با قیمت ۲۰ تا ۳۰ دلار فروخته می شدند، این شرکت، مدل کفش 620 را عرضه کرد که می توان گفت، اولین کتانی بود که آن زمان با قیمت بیش از ۵۰ دلار به فروش رسید. علاوه بر این قابلیت تنفس در این کفش ها باعث شده تا در هنگام انجام فعالیت هایی مانند پیاده روی و انواع ورزش ها و با بالا رفتن دمای بدن و تعریق، پا دچار مشکلاتی مانند قارچ و… هر کدام از آن اعداد مخصوص فعالیت خاص و دارای استحکام منحصر به فردی است که با شماره بیان می شود. انجام فعالیت های ورزشی خود را با انتخاب این مدل از کفش ترینینگ راحت تر کنید.

تولید کفش های ورزشی نیوبالانس برای ورزش هایی مانند تنیس، بوکس و بیسبال در سال 1941 شروع شد. نیوبالانس از ابتدا کارخانه تولید کتونی نبود بلکه کارش را با تولید کفی های قوس دار شروع کرد و به تدریج شروع به تولید کفش های ورزشی کرد. کتونی نیوبالانس که از معروفترین برندهای ورزشی جهان است جزء گرانترین های دنیا بوده و کفش های ورزشی خیلی بادوام و مستحکمی دارد و همین کیفیت فوق العاده بالای محصولات باعث قیمت بسیار بالای این کتونی ها شده است.اما در پس این برند داستانی شنیدنی و جالبی نهفته است که شنیدن آن خالی از لطف نیست،داستان از این قرار است که سالها پیش یک مهاجر انگلیسی به نام ویلیام جی رایلی مشغول وقت گذرانی با حیوانات خانگی اش بود که نظرش به ایده جالبی جلب شد او هنگام تماشای راه رفتن مرغ هایش متوجه شد که حالت سه زاویه ای بین انگشتان پای مرغان، بهترین حالت طراحی برای حفاظت از وزن بدن است؛پس در نهایت طرح قوس های سه ضلعی برای کفشهای شرکت، پدیدار گشت.

شما با رفتن به فروشگاه ها مدل ها و طرح های مختلفی از این کفش را مشاهده خواهید کرد که متناسب با استایل و هدف خود می توانید هر کدام را خریداری کنید. هنگامی که او غرق تماشای حیوانات خانگی اش بود ، متوجه شد که فرم سه زاویه ای انگشتان پای این مرغ ها، موثرترین طراحی طبیعت برای حمایت از وزن بدن است؛ بنابراین ، طرح قوس های سه ضلعی نیوبالانس، پدیدار شد. یکی از تکنولوژی های مورد استفاده در کفش پیاده روی و کتونی نیوبالانس، Acteva است که از سایر مدل های این کفش سبک تر می باشد. قیمت: یکی از اولین مواردی که در زمان خرید کفش نیوبالانس باید مورد توجه قرار بگیرد، قیمت است. علاوه بر این در برخی از کفش های نیوبالانس از فناوری Abzorb DTS استفاده می شود که در برابر لغزش و لیز خوردن مقاومت بالایی داشته و هنگام وارد شدن ضربه از پاشنه پا محافظت می کند.