قیمت 27 مدل خرید کتونی نیوبالانس [New Balance]

طراحان کفش حاضر در تیم نیوبالانس با در نظرگرفتن ظریفترین نکات دنیای طراحی و مد، امروزه کفشهای کتانی جذاب با ساختار ظاهری فوق العاده زیبایی تولید کردهاند که شما میتوانید با پوشیدن کفشهای این برند استایل جذابتری داشته بشید. پارچه نرم، زیره منعطف و ساختار طراحی بندهای کتانی، کتانی های نیوبالانس را به کفشهای منعطف فوق العاده تبدیل کرده است، البته فراموش نکنید که میزان انعطاف پذیری کتانیهای این برند در مدل پیاده روی و دویدن متفاوت است، چون پاهای شما زمان پیاده روی معمولی نیاز به کفشهایی با قدرت انعطاف معمولی دارند. یکی از مهمترین ویژگیهای ساختاری کتونیهای نیوبالانس، جنس پارچه روی کفشهای این برند است، پارچه به کار رفته در رویه کتانی های نیوبالانس، امکان تبادل هوا را به داخل کفشهای شما هدیه میدهد این ویژگی از ایجاد تاول و زخم پس از پوشیدن ساعتهای طولانی کتانی و داشتن فعالی ورزشی سنگین، جلوگیری میکند. یکی از مهمترین نیازهای ورزشکاران حرفهای از جمله دوندگان، به پا داشتن کفشهای کتانی با قابلیت انعطاف پذیری بالا برای داشتن یک تجربه دویدن راحت و آسان است، تولید کنندگان کفش های نیوبالانس با توجه به این نیاز مهم، کفش های نیوبالانس را کاملا انعطاف پذیر تولید کردهاند.

قیمت های بالایی دارند پس اگر هزینه برای شما مهم نیست و همچنین دوام و استحکام کفش از اهمیت فوق العاده ای برایتان برخوردار است، کفش کتونی نیوبالانس اصل بهترین و مناسب ترین انتخاب است. هر کدام از کفش های نیوبالانس اورجینال را که انتخاب کنید، کیفیت آن ها تضمین شده است، اما آنچه اهمیت دارد، انتخاب درست کفش متناسب با هدف و کاربرد آن است. در قسمت قبل با کفش نیوبالانس اصل و کفش های کپی آشنا شدید پس باید قبل از خرید، مشخص کنید که قصد خرید کدام کفش را دارید. پس اگر شما نیز قصد خرید کفش نیوبالانس توری، ورزشی و …

یکی دیگر از مدل های پرطرفدار کفش های اسپرت و ورزشی زنانه برند new balance مدل های رانینگ می باشد که برای راه رفتن و دویدن بر روی هر نوع جاده ای مناسب هستند. پوشیدن کفش گرم و شیک در روزهای سرد سال بسیار لذت بخش است که بوت زنانه new balance این لذت را به شما هدیه خواهد کرد. لازم به ذکر است که اگر کفش های کپی از کیفیت خوبی برخوردار باشد، سال ها مهمان شما خواهد بود و کیفیت خود را از دست نخواهد داد. در مقابل کفش نیوبالانس های کپی یک نمونه از کفش های تقلبی و فیک به حساب می آید، اما از کیفیت مناسبی برخوردار است به طوریکه تشخیص اصل و یا فیک بودن کفش، برای هر کسی را دشوار می کند.

کفش نیوبالانس اصل بخریم یا کفش های کپی؟ استفاده کنید. اصولا کتانیهای روزمره نیوبالانس نسبت به مدلهای رانینیگ و دویدن، قیمت پایینتری دارند. این نام آشنا بودن سبب شده تا برخی از افراد مدل های فیک و تقلبی را به جای کفش نیوبالانس اصل به فروش برسانند پس باید در زمان خرید کفش حتما به ویژگی های ظاهری آن توجه بسیار کنید. برای انتخاب سایز دقیق تر پای خود بهتر است که پایان روز سایز پای خود اندازه بگیرید زیرا اندازه پا در پایان روز به دلیل فعالیت ها کمی بزرگتر می شود و همین امر سبب می شود که سایز مناسب برای پا شما تعیین گردد. اگر بودجه کافی دارید، حتما از محصولات این برند استفاده کنید زیرا فناوری های موجود در آن، بر سلامت پا و عملکرد آن تاثیر مثبت دارد و مانع از آسیب رسیدن به این اندام حساس می شود. همچنین به دلیل عدم رعایت استانداردهای لازم، امکان آسیب به سلامتی را افزایش می دهد.