قیمت 27 مدل خرید کتونی نیوبالانس [New Balance]

در سپتامبر 1998 نیوبالانس شرکت تجاری دانهام را خرید و آماده ورود به تولید چکمه، بویژه چکمه مخصوص فضای باز، شکار، کار و چکمه های ورزشی شد. دیویس بیان کرد که برند دانهام نام تجاری جدید و زیرمجموعۀ نیوبالانس است. یکی از جالب ترین نکته هایی که در تمامی برند های بزرگ دنیا دیده میشه اینکه در تمامی محصولات خودشون یک نشان مخصوص دارند. در اواسط 1990، دوباره شرکت نیوبالانس، شرکتی پر رونق با دستاوردهای مالی بزرگ بود. در طی این زمان نیوبالانس به سمت جلو حرکت کرد و به چهارمین شرکت بزرگ کفش تبدیل شد. در پایان سال 1994، 6 میلیون دلار طی سه سال گذشته صرف خرید تجهیزات جدید شامل یک سیستم طراحی به کمک کامپیوتر همراه با تجهیزات جدید دیگر شده بود. به علاوه سرمایه گذاری در خرید تجهیزات جدید به نیوبالانس کمک کرد تا سود ناخالص خود را از تقریبا 20 درصد در دهۀ 1980 به 30 درصد در سال 1993 برساند.

آیا مشتاقید تا با تکنولوژیهای به کار رفته در مدل های کفش زنانه new balance آشنا شوید؟ نوع کفش: همان طور که گفته شد، برند نیوبالانس کفش های مردانه و زنانه را در مدل ها و طرح های مختلفی با کارایی و اهداف مشخصی تولید می کند که در زمان خرید لازم است، به نوع کفش دقت کنید. پوشیدن کفش گرم و شیک در روزهای سرد سال بسیار لذت بخش است که بوت زنانه new balance این لذت را به شما هدیه خواهد کرد. البته توجه کنید که جعبه کفش به هیچ عنوان ملاکی برای اصل بودن کفش درون آن نیست. در آوریل 2001، شرکت اعلام کرد که بخش تازه ای، Aravon، برای تولید تخصصی کفش های ارتوپدی راه اندازی کرده است و محصولات آن در بهار 2002 در دسترس قرار گرفت.

در حالیکه شرکت نایک با توجه به داشتن نیروی کار بسیار ارزانتر سود 388 درصدی را گزارش کرده بود. سود آنچنان عالی بود که از 50 میلیون دلار به 655 میلیون دلار افزایش یافت. شرکت نیوبالانس بیشتر از 15 درصد از سود خود را در سال 1997 از دست داد. این برند معمولا محصولاتی گران قیمتتر از رقیبان، وارد بازار میکند و برای جبران این قیمت بالا، محصولات خود را با خصوصیات ویژهای به مشتریان عرضه میکند. در سال 1993، 3 میلیون دلار برای تجهیزات با تکنولوژی بالا مانند ماشین های برش و دوخت اتوماتیک اختصاص داد. دیویس 2 میلیون دلار برای تجهیزات جدید کنار گذاشت.

با شروع دهۀ 1900، هدف دیویس کاهش قابل توجه زمان مورد نیاز برای تولید مدل جدید کفش از یک سال به چهار ماه بود. اگرچه برخلاف نایک و دیگر رقبای محبوب، دیویس و شرکتش از امضای قراردادهای چند میلیونی با ستارگان ورزشی در جهت تبلیغ نیوبالانس خودداری کردند در عوض دیویس اساس شرکت که همان تأکید بر کیفیت بود را دنبال کرد. بنابراین دیویس تمرکز شرکت را بر مسائل مهمتر قرار داد و شروع به تزریق پول در امکانات تولید در ماساچوست و مین کرد. حالا، اگر شما برای کسب و کار خود به دنبال محصولات چینی هستید، برای شما پیشنهادات بهتری داریم. تقاضا برای کفش های نیوبالانس به حدی زیاد بود که شرکت برای جواب دادن به این تقاضا ها، بخش زیادی از این تولیدات را با بستن قراردادی به خارج از کشور واگذار کرد. و هنوز 700 درصد از تولیدات در داخل ایالات متحده بود و با نرخ نسبتاً بالایی تولید می شد.