معرفی بهترین کتونی های مردانه و زنانه برای پیاده روی

این برند که بیشتر به خاطر تولید کت و شلوارهای کلاسیک خودش معروفه با ورود به قسمت تولید کفش های کتونی مدل های بسیار متنوعی را به دنیای کتونی معرفی کرد. در این جا تنها چند نمونه از برند کتونی ها رو برای آشنایی بیشتر معرفی می کنیم و شما می تاونید برای شناخت بهتر اون ها با یه جستجوی ساده در اینترنت به ویژگی های بسیار جالب اونا پی ببرید. برای اطمینان از نرمی کفش، می­توانید کفش­تان را به داخل یا به سمت کفی­ها خم کنید. انتقال جریان هوا به داخل کفش باعث می شود در طول زمان پیاده روی پاها خنک بمانند و بوی نامطبوع در پاها ایجاد نشود.

• بهترین زمان خرید کتونی دخترانه و پسرانه هنگام غروب است، زیرا در این زمان پای شما در بزرگترین حالت خود قرار دارد. بهترین کفش ورزشی آنهایی هستند که زیاد وزن ندارند و بر روی پای خود احساس سنگینی نمی­کنید و در زمان استفاده میتوانید به راحتی و بدون خستگی راه بروید.

اغلب برند­های فعال در حوزه تولید کفش ورزشی اغلب از مادهای به نام “EVA” در لایه میانی کفشهای ورزشی استفاده میکنند که انعطافپذیری خوبی دارد. نام آدیداس امروزه نه فقط برای ورزشکاران و علاقمندان به ورزش، بلکه برای اشخاص دیگر به عنوان استاندارد کیفیت لباس و تجهیزات ورزشی شناخته می شود. به علاوه انواع مختلفی از کتونی در بازار موجود هستند که برای استفاده در ورزش­های خاصی تولید و عرضه می­شوند و اگر علاقه­مند به فعالیت حرفه­ای در یک ورزش خاص هستید باید معیارهای خرید کتونی مناسب آن رشته ورزشی را بدانید و طبق آن اصول برای خرید کفش اقدام کنید.

اگر برای شما هم خرید کتونی اورجینال معیار اصلی است باید در نظر داشته باشید که امروزه فروش کتانی اورجینال دست دوم در فروشگاه های مختلفی انجام می شود، از این رو فروشگاه مورد اعتمادی در این زمینه انتخاب کنید. نکته دوم این است که کتونی فشار روی سطح پا اعمال نکند، به این معنی که رویه کتونی نباید روی پا را فشار دهد.