معرفی بهترین کتونی های مردانه و زنانه برای پیاده روی

بتاهیدروکسی بوتیرات از اجسام کتونی غالب موجود در کتواسیدوز شدید دیابتی است. بخش دیگر مهم در کفش های کتونی که باید در هنگام خرید به آن دقت کنید، لایه میانی است که بین انتها و پاشنه­ی کفش قرار دارد. کفش پیاده روی باید سبک باشد. این سبک کفش را میتوان در برند های ایرانی وهم در برند های نامدار و مشهور خارجی پیدا کرد. نکته مهم دیگر در زمان خرید کتونی ورزشی درست، سبک آن است.

لایه بیرونی کتونی، که بیرونیترین لایه است و در تماس با هوا و آب قرار دارد باید از موادی ساخته شود که در کنار کیفیت دوام، مقاومت و انعطاف بالایی داشته باشند. قرار گرفتن راحت و درست پا در داخل کتونی به چندین عامل بستگی دارد، که اولین آن اندازه کتونی است، اندازه درست کتونی به این معنی است که طول، عرض و ارتفاع کفش ورزشی باید مناسب با اندازه­های پای شخص شما انتخاب شود. برند پوما این مدل کفش رانینگ را برای پیاده روی و دویدن طراحی و تولید کرده است تا خانم هایی که به سلامتی خود اهمیت می دهند و به صورت روزانه پیاده روی های طولانی مدت انجام می دهند، توانند با خیال راحت و بدون نگرانی از این کفش استفاده کنند.

اگر پا داخل کفش راحت نباشد پس از مدتی پا دچار تورم و تاول می شود. مورد اول این است که پا داخل کفش باید طوری قرار داده شود که پا را بتوان راحتی از آن بیرون کشید و در واقع برای خارج کردن پا نیاز به اعمال فشار نباشد. این کفش برای پیاده روی های طولانی که روی پا فشار زیادی وارد می شود، انتخابی عالی است. این کفش توسط جورج گروین ، بازیکن NBA ، معروف به “The Iceman” به دلیل استعداد وی برای به ثمر رساندن غبارهای یخی پوشیده شده است. یکی از کفشهای مناسب برای ست کردن با شلوار گشاد، کتونی است که این ترکیب جزو استایل­های مدرن وخیابانی به حساب می­آید.

یکی از مهمترین پارامترهایی که واقعا میشه گفت جزو اولین سوالاتی هستش که به ذهن ما آدمای معمولی میرسه قیمت محصول هستش. به گزارش برنا، یکی از انواع کفش­ها که به دلیل راحتی و سهولت در استفاده طرفداران زیادی دارد کفش کتونی است. قابلیت تنفس به معنی گردش هوا در بخش داخلی کتونی است که باعث تعریق کمتر و خنک ماندن پا میشود.