معرفی بهترین کتونی های مردانه و زنانه برای پیاده روی

کتونی زنانه و مردانه دارای انواع مختلفی از جمله کتونی پیاده روی که مخصوص استفاده روزمره و مناسب افرادیست که مدت زمان طولانی سرپا هستند و همچنین کتونی دویدن در جاده های مختلف می باشند. شاید فکر کنید این هم نوعی برند مشهور در زمینه کفش است؛ اما در واقع تاناکورا عرضه کننده پوشاک و کفش دست دوم و استفاده شده می باشد. این کتانی از با کیفیت ترین و برترین کفش های برند آندر ارمور است که پا در آن راحت و محکم است.

رویه ی پارچه ای آن باعث می شود جریان هوا به راحتی به داخل کفش جریان یابد و مانع از بوی بد و تعریق در پا می گردد. این نوع اسنیکر ها انقلاب جدیدی را در بین کتونی ها و برند ها ایجاد کردند.افرادی که سبک زندگی سالم دارند، از این مدل استفاده می کنند و ظاهر آن ها نیز به اندازه کافی جذاب است اما استایل ساده ای دارد. کتونی مردانه سایز بزرگ یا کوچک ممکن است شما را در راه رفتن و انجام امور روزانه دچار مشکل کند. از خرید کفشهای سایز بزرگ یا کوچک خودداری کنید، برخی افراد با انتخاب کفش تنگ بر این تصور هستند که کتانی جا باز خواهد کرد، این فکر اشتباه است.

کتانیهای ساق بلند: این کتانیها تا بالای مچ پا را میپوشانند و کمی سنگین و بزرگ هستند. کفش دوندگی به گونه ای طراحی شده است که فرد را رو به جلو هدایت میکند و نیاز به فشار زیادی روی پا وجود ندارد. برای خرید کتونی حتماً آن را بپوشید برای چند ثانیه بایستید و راه بروید تا از درستی سایز و راحتی انگشتان پا اطمینان کسب کنید. یقیناٌ زمانی که بهترین مکان خرید کتانی ورزشی را پیدا کردید، از خود خواهید پرسید که کفش مناسب برای نوع فعالیت من چیست؟ برای هر فعالیت از کتانی مخصوص استفاده کنید.

این کتانی شاید به مانند کفش رانینگ باشد، اما تفاوتش در این است که کفش هوازی مخصوص استفاده در باشگاه و یا تجهیزات ورزشی به مانند تردمیل است. فشهای هوازی باید سبک باشند تا از خستگی پا جلوگیری کنند و از جذب شوک اضافی در زیر کف پا، در جایی که بیشترین استرس وجود دارد، برخوردار باشند.