کتانی|فروشگاه اینترنتی مدمن

این کتانی های زیبا در دسته محصولات پوشیدنی جای نمی گیرد و بیشتر یک شی تزئینی مخصوص دکوراسیون خانه است. به هر حال مشکلاتی وجود داشت، اما واقعیت این است که تمام آنها مربوط به ادوار گذشته و اقتصادی بود. اینکار بسیار مفید خواهد بود و به تیم ملی کمک میکند. ترکیب رنگ سفید و قرمز هم بسیار جذاب می باشد. اگر کفشهای کتانی شما هنوز به اندازه دلخواه سفید نشدهاند، هر چند بار که لازم است این کار را تکرار کنید. هر دو تیمی که قرار است به جام باشگاههای آسیا بروند چند ملیپوش دارند و میتوان سایر نفرات را هم به جمع این بازیکنان اضافه کرد. آنها برای بازی دوم، دو بازیکن اصلی خود را روی سکو گذاشته بودند.

فارس: تقریباً همزمان با صعود هندبال به مسابقات قهرمانی جهان، تیم ملی فوتبال هم به جامجهانی صعود کرد، اما رفتار مسئولان نسبت به این دو اتفاق بسیار متفاوت بود. اگرچه این کفش با چندین رنگ پاستلی طراحی شده اما ترکیب بندی آنها به گونه ای است که نه تنها توی ذوق نمی زند بلکه بسیار هم جذاب و گیراست. با این حال برخیها اظهاراتی را مطرح میکنند که دور از انصاف و واقعیت است. پیشنهاد میکنم شرایطی فراهم شود تا بازیکنان ملیپوش در قالب تیمهایی که که قرار است از ایران در جام باشگاههای آسیا حضور پیدا کنند حاضر شوند. کفش های هندبال کمپاKempa ، محصولات این برند مشابه کفش های آدیداس ، فن آوری های خاصی در خود دارندو همین موضوع سبب شده است محصولات این شرکت بسیار محبوب شود و بتواند در حین تمرین و مسابقه بهترین عملکرد را داشته باشد. دروازهبان عربستان در دیدار ردهبندی عملکرد بسیار خوبی داشت و در نهایت همه چیز دست به دست هم داد که آنها توانستند به پیروزی برسند.

فارس: هدف اول کسب سهمیه جهانی بود که به خوبی محقق شد. نمیخواهم بگویم کادر فنی ما بد بود. از نظر فنی هم خوب بود، اطلاعات خوبی داشت و آنالیز درستی از آنها ارائه میداد. این کفش ها به همراه یک پیراهن مردانه سفید و شلوار کتان رنگ تیره ترکیب خوبی میسازد. کفش ورزشی مردانه انواع گوناگونی دارد از جمله: کفش پیادهروی و دویدن، کتانی روزمره، کفش تمرین، کفش کوهنوردی، کفش فوتسال و طبی که جزو متداولترین مدلهای کفشهای ورزشی مردانه محسوب میشوند. هیچ بازیکنی از مدال گرفتن بدش نمیآید. قبل از مسابقات پاکدل قولهایی داده بود که بخش عمدهای از آنها پرداخت شد، اما روزی که وارد ایران شدیم من خودم به عنوان بازیکنی که تیمش بعد از حدود 7 سال جهانی شده بود بهتر مورد استقبال قرار بگیرد. برخی بیرون از گود نشستهاند و دنبال حرفهای خالهزنکی هستند. حس میکنم این افراد با طرح برخی انتقادها دنبال مطرح کردن خودشان هستند و دلشان برای هندبال نمیسوزد.

اطمینان دارم که اگر پاکدل حمایت شود میتواند بهتر و راحتتر برای هندبال برنامهریزی کند. واقعاً اعتقاد دارم که بازی تدارکاتی با تیمهایی همچون عراق و عمان و بحرین هم میتواند به ما کمک کند. بوی تازگی کتانی میتواند هر فرد عاشق لباسی را از خود بیخود کند. فارس: مانوئل بعد از جدایی به مشکلاتی در تیم ملی اشاره کرده بود. عربستان در دیدار ردهبندی آمده بود تا با اختلاف کم به ایران ببازد، اما ناگهان دیدند که شانس دارند و روزشان است و میتوانند ایران را شکست دهند. یکی از آسانترین روشها برای تمیز کردن کفش کتانی (البته آن دسته از کفشهای کتانی که با چسب مونتاژ نشدهاند)، این است که کفی و بندها را بردارید، سپس کتانی خود را در یک کیسه شستشوی مشبک قرار داده و آن را با پودر لباسشویی معمولی و با سرعت چرخش متوسط در آب سرد بشویید. بعضی از کفشهای اسپرت یا کتانی بعضا بعنوان ورزشی نیز استفاده می شوند، وقتی آن کفش، اسپرت بیبند باشد و وقتی آن ورزش، پیادهروی یا دویدن سبک باشد.