کتانی زنانه مناسب چه ویژگی هایی دارد ؟

پس اگر هنوز رغبت و علاقهای به کفش یا کتانی چرمی خود دارید، از قراردادن آنها درون ماشین لباسشویی پرهیز کنید. بند کفش را باز کنید، چون میبایست آنها را جداگانه داخل ماشین لباسشویی قراردهید. بنابراین چنانچه برای پای خود کفش مناسبی خریداری ننمایید مانند این است که برای خودروی خود تایر مناسب خریداری نکرده اید و همه می دانیم که در این شرایط ماشین نمی تواند به صورت درستی حرکت کند. از این رو کفشهای مخصوص کوهپیمایی اغلب دارای کفههایی محکم هستند که انعطافپذیری بسیار کمی دارد و در ته آن عاجهای درشتی تعبیه شده است که حرکت را در هر سطح شیبداری میسر میکنند. از سوی دیگر رقابت ایران و عربستان همیشه حساسیت و جذایبت خاص خودش را دارد و آنها قطعاً دلشان نمیخواست در خاک خود به ایران باج بدهند. شلوارک: پوشیدن شلوارک (کمی بالای زانو) در ایران به اندازه کشورهای اروپایی برای مردان متداول نیست. نیاز نیست خیلی خود را به زحمت بیاندازید، با هر رنگ و مدل شلوار جین، کفش ورزشی سفید همیشه در دسترس است.

برخی از کتانی های تنها با تمیز شدن نو میشوند، برخی دیگر نیاز به تعمیرات اساسی دارند! کهنگی کفش ورزشی در هر مرحلهای که باشد، نیاز به رسیدگی سریع دارد، زیرا عدم توجه به این مهم باعث تخریب بیشتر کفش در آینده میشود. بعد از ورزش های سبک و سنگین، کفش ورزشی از پا در می آید. بنابراین هر ورزش کفش مخصوص به خود را دارد. ورزش هندبال به گونه ای است که هم در زمین سنگی و هم در سالن قابل اجرا است. ولی پیشنهاد ما در این است که اگر هوا بارانی نبود، با پالتو و کاپشن خود کفش ورزشی سفید بپوشید. در کشورهای دیگر پوشیدن شلوارک برای پیادهروی داخل شهر، استایلی مرسوم و پذیرفته است، ولی مردان ایرانی معمولاً در سواحل کشور اقدام به پوشیدن شلوارک میکنند. همچنین، میتوانید در این استایل جوراب بنپوشید، ولی اگر به هر نحوی به پوشیدن جوراب علاقه دارید، سعی کنید جوراب را همرنگ کت و شلوارتان انتخاب کنید.

دومین مسئله قابلیت تنفس است که بیشتر دوندگان و ورزشکاران هوازی مایل هستند .که هنگام دویدن یا پیاده روی هوا در داخل کفش جریان پیدا کند، به طور مثال کفش هایی که جنس توری و پارچه ای دارند به خوبی جریان هوا را از خود عبور می دهند. برای رفع سریع این مشکل، یک تکه پارچه مانند نمد یا جین را پیدا کنید، آن را روی قسمت فرسوده با چسب سفت بچسبانید و با سوزنکاری لبههای اطراف آن را تقویت کنید. از یک الگوی شبکه استفاده کنید، ابتدا به صورت افقی سوزنکاری کنید، و سپس به صورت عمودی؛ به یاد داشته باشید فاصله سوزن کاری بسیار نزدیک باشد تا دوختی همگن و مستحکم ایجاد شود.

میتوانید برای سبک پوششی منحصربهفرد، به اندازه یکلا شوار لی را تا کنید، و بدون آنکه جوراب به پا داشته باشید، کتونی سفید شیک خود را بپوشید. کت و شلوار: زیباشناسی نهفته در ترکیب کت و شلوار با کفش ورزشی سفید، امروزه به نحوی در سراسر جهان محبوب شده است، کمتر مردی را میتوان یافت که از این استایل منحصربهفرد خبری نداشته باشد. رنگ این کفش به رنگ طوسی خنثی است، از این رو با هر رنگ لباسی به سادگی ست میشود. سفیدی رنگ کتانی خود به تنهایی در جذابیت ظاهری افراد تأثیری چشمگیر دارد، حال شما آن را با شلوار جین آبی و یا با کت و شلوار بپوشید. همچنین، سفیدی رنگ کتانی در فصول سرد سال باعث کاهش سرد مزاجی و افسردگی در فرد میشود.