کتانی های لوکس و گرانقیمت برای سلبریتی ها و پولدارها + تصاویر

دهه نود با کفشهای کتانی بزرگ و لژدار و با نیمرخ غیرمعمول شناخته میشود (کتانیهای معروف استیو جابز را به خاطر بیاورید) در آن زمان کفشهای کتانی معمولا رنگهای نئون و شبرنگ داشتند و در رنگ بندیهای متنوعی ارائه میشدند. برای تابستان، گزینههای چهارخانه و شطرنجی بیشماری وجود دارند که میتوانید آنها را بر روی دامنهای بسیار کوتاه و بانمک تنیس بپوشید، و برای آن که ظاهر پرتحرک و بازیگوشانه آنها حفظ شود، باید آنها را با کتانیهای سفید بپوشید، نه کفشهای پاشنهبلند. سرمربی تیم ملی تصمیم خوبی گرفت که سفر را لغو کرد، چون او معتقد بود که اگر تیم به رومانی برود و تست یک بازیکن مثبت شود تمام برنامههای تیم ملی بهم میریزد، چراکه تمام تیم باید دو هفته قرنطینه میشد. پس از اینکه ماشین لباسشویی عملیات شستشو را انجام داد و خاموش شد، باید کفشها را خارج کرده و در محل مناسب قرار دهید تا خشک شوند.

پس از پاک شدن آلودگیها، آزادانه از آب گرم و مواد شوینده استفاده کرده و در نهایت کف کفش خود را با استفاده از یک پارچه تمیز پاک کنید. حتما درباره چرخه سی ساله مد شنیدهاید و میدانید که ترندها پس از سه دهه مجددا در شکلی مدرنتر تکرار میشوند و از آنجایی که به پایان دهه ۲۰۱۰ نزدیک میشویم به زودی شاهد ظهور مجدد ترندهای دهه نود میلادی خواهیم بود. از پارچه کتان برای تهیه محصولاتی از قبیل دستمال و پیش بند، حوله، رومیزی، ملافه ، کیف و کفش و لباس استفاده میشود. این کفشها هم مثل هر نوع کفش زنانه دیگر ترندهای خاص خود را دارند و ما هر فصل با مدلهای جدید کفش کتانی در طرحها و رنگهای مختلف مواجه هستیم که انتخابهای متعددی را پیش روی ما قرار میدهند. ایر جردن اوو 10 که چند سال پیش به دریک خواننده هیپ هاپ کانادایی هدیه شد و او این کتانی ها را به یکی از طرفدارانش هدیه کرد.این کتانیها بعدها به قیمت 20 هزار دلار فروخته شد و نسخه 12 این کتانی ها که داستانی مشابه دارد نیز در فروش آنلاین 100 هزار دلار قیمت گذاری شده است.

قابل توجه علاقه مندان به این کتانیها، خوشبختانه نسخه های شبیه و البته تقلبی این کتانی در این سایت فرآوان بوده و با قیمت 200 تا 500 دلار قابل تهیه است. اِسلیم شِیدی یا همان اِمینم خواننده مطرح موسیقی هیپ هاپ به کتانی های نایکی بویژه نسخه ایر جوردن علاقه بسیاری دارد. این کتانی ها به صورت آنلاین با قیمتی در حدود 2000 تا 9000 دلار به فروش رسیده است،اما تاینی تمپا« Tinie Tempah»خواننده هیپ هاپ انگلیسی یک نسخه از این کتانیها را در سال 2011 به قیمت 37 هزار و500دلار خریداری کرد. در سال ۱۹۷۷ مجلۀ وُگ اعلام کرد «کتانیهای دوندگان واقعی» بدل به نمادهای ثروت و موقعیت شدهاند و غیرورزشکاران مشهوری چون فارا فاسِت و میک جَگِر آنها را به پا میکنند. درحالیکه حومهها از دونده پر میشدند، شهرهای آمریکا شاهد افزایشی در تعداد بازیکنان بسکتبال بودند، بهخصوص شهر نیویورک که، در آن، سبک جدید و شجاعانهای این بازی را تبدیل به نمایشی برای خودنمایی مردانه کرد.

بهدلیل ساختهای سفارشی برای فعالیتها و همچنین جنسیتهای مختلف، مردم بهجای یک جفت کتانی به یک جاکفشیِ پر از آنها نیاز پیدا کردند. در این رقابتها، دوندۀ سرعتِ آمریکایی و برندۀ مدال طلا، تامی اسمیت، و همتیمیاش جان کارلوس، برندۀ مدال برنز، هنگام بالارفتن از سکوی اهدای مدال، کفشهای پوما سوِیدشان را درآوردند و با پاهای پوشیده در جوراب، با سرهای پایین انداخته و مشتهای افراشتۀ پوشیده در دستکش سیاه، بهحالت سلامِ مخصوص جنبش قدرت سیاه۵، قدم بر سکو گذاشتند تا نمادِ فقر آمریکاییانِ آفریقاییتبار باشند. کفی کفش هم ترندهای خاص خود را دارد و ترند غالب برای این فصل، کفی ضخیم ترکیبی با رویه کفش است که نیمرخ کفش را یکدست و قالبی شکل میدهد.