کتانی های لوکس و گرانقیمت برای سلبریتی ها و پولدارها + تصاویر

در برخی موارد خرید کفش ورزشی جدید اجتنابناپذیر است، اما راه کارهای بیان شده در بالا، میتوانند تا حدودی عمر کتانی را افزایش دهند. این کفش منحصر به فرد رنگ و محبوبیتی در بین بازیکنان بیس بال داشت که باعث افزایش فروش آن شده بود و به این معنی است که به سرعت فروخته شد. از این کفش تنها 20 جفت ساخته شد که همه آن ها در حراجی در پاریس فروخته شدند.اگر تا به حال موفق به یافتن یک جفت از این موارد شده اید ، حتماً آن ها را نگه دارید که ارزش فعلی آنها در حدود 8000 دلار است. این کفش هنوز یک کفش فوق العاده محبوب است و به طور مداوم رنگ های جدیدش تولید می شوند و با این حال ، سبک های قدیمی تری هستند که بیشترین توجه را به خود جلب می کنند. یک مشکل رایج در بسیاری از کتانیهای ورزشی، درآمدن زیره کفش از رویه آن است.

کتانیهای چانکی متعلق به برند خاصی نیستند و معمولا بسیاری از برندهای مطرح نمونهای از آن را تولید میکنند. کفش مخصوص دویدن و پیاده روی به گونهای طراحی میشوند که فشار کمتری به مچ و پا وارد شود و محافظت بیشتری در این نواحی دارند اما کاربردیترین کفش که معمولا استفاده بیشتری دارد کفش راحتی مردانه است. این کتانی در این لیست قرار دارد زیرا مایکل جردن ویلکینز آن ها را پوشید و همین باعث شده این کتانی حتی با ارزش تر هم شود و از آن زمان به بعد ، تعداد زیادی از آن ها مجدداً ساخته شده است ، با این حال اولین ها ارزش بیشتری دارند بنابراین اگر می توانید یک جفت از آن ها را پیدا کنید ، قدرش را بدانید . هرچند به زودی کمی بزرگتر شده و سپس به یک شکاف تمام عیار تبدیل میشود که نمیتوان از آن چشمپوشی کرد.

استفاده از این روش باعث ایجاد یک بالشتک نرم جهت از بین رفتن مشکل فرورفتگی میشود. شاید فدراسیون با او به توافق نرسیده است و در ادامه یک مربی بزرگتر و بهتر جایگزینش کند. شاید کتانی هیچ مشکلی از نظر عملکرد نداشته باشد، و تنها به دلیل ظاهر کثیف، کهنه به نظر برسد. نو کردن کتانی کهنه به صرفه جویی در هزینهها کمک میکند، همچنین این نگرش را ذهن شما ایجاد میکند که بتوانید از کفشها یا دیگر پوشاک خود تا زمانی که قبل استفاده هستند، بهره ببرید. فرسودگی زیره کفش اغلب به صورت ساییدگی، خراش و تورفتگی ایجاد میشود که با استفاده از راه حال بالا، میتوان کتانی ورزشی کهنه را نو کرد. این کتانی های الهام گرفته شده از فیلم «بازگشت به آینده » از محبوب ترین کتانی های حال حاضر دنیای کتانی است.

به هر حال برنده شدیم و به عنوان صدرنشین راهی مرحله دوم شدیم. بسیار سخت است چرا که با وجود تنوع زیاد در میان مدلهای کفش اسپرت باید به نوع فعالیت و راحتی بیشتر پا توجه کرد چرا که اکثر کتانی های اسپورت به عنوان کفش ورزشی نیز استفاده میشوند. همانطور که پیش تر نیز گفتیم بسیاری از بازیکنان هندبال از کفش های ورزش های دیگر نظیر بسکتبال و والیبال نیز استفاده می کنند. بههرروی، زیره کفش در طولانی مدت دچار خرابی و ساییدگی میشود، این خرابی در نواحی پاشنه و پنجه بیشتر از قسمتهای دیگر است. مناطق با فشار زیاد که معمولاً در کفی داخلی کفش و در نواحی پاشنه و پنجه است، نسبت به دیگر جاهای کفش تمایل دارند سریعتر فرسوده شوند. به این معنا که کفی کفش دیگر جسبندگی لازم را نداشته و از رویه جدا میشود.