کتونی نایک Archives

برای اینکه با این ترکیب بهترین استایل را داشته باشید بهتر است از شلوار راسته کوتاه و کتونی ظریف، مثل کفش­های تنیس استفاده کنید. سعی کنید کتانی تان را تمیز نگه دارید. کتانی رانینگ مردانه ریبوک، اورجینال است و انتخاب مناسبی برای پیاده روی و دویدن است که فشارهای وارد شده از زمین به کف پا را کنترل می کند. در ضمن این مدل مشابه اورجینال می باشد. خوشبختانه این مدل اورجینال نیز در فروشگاه آل اسپورت موجود است و می توانید همین الان آن را تهیه کنید.

همچنین سعی کنید از پوشیدن لگ و شلوار اسکینی با این کتونی صرف نظر کنید، شلوارهای راسته یا STRAIGHT بیشتر مناسب این کفش­ها هستند. اگر دونده هستید و به سلامت خود اهمیت می دهید بهتر است کفشی استاندارد و اورجینال انتخاب کنید که کفی ژله ای داشته باشد و پا در آن راحت باشد و اذیت نشود. زیره مناسب باعث می شود فشاری روی پاها و کمرتان وارد نشود. انتقال جریان هوا به داخل کفش باعث می شود در طول زمان پیاده روی پاها خنک بمانند و بوی نامطبوع در پاها ایجاد نشود.

این کفش در رنگ های متنوع در فروشگاه اینترنتی آل اسپورت موجود است و می توانید همین الان آن را سفارش دهید. از سری کفش های اورجینال موجود در فروشگاه اینترنتی ال اسپورت است که توسط برند نایک طراحی و تولید گشته است و برای پیاده روی در مسافت های طولانی انتخابی عالی است.

خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی و افزایش کاربران در دنیای مجازی به کسب و کارهای اینترنتی و خرید های غیر حضوری رونق بسیاری داده است. استفاده از یک کتونی نامناسب با ساختار طراحی غیر اصولی میتواند زمان پیاده روی یا دویدن، علاوه برایجاد خستگی زیاد، حس ناخوشایندی را برای شما ایجاد کند! این کفش اورجینال توسط برند نیو بالانس طراحی شده است و به ورزشکاران اجازه می دهد مدت زمان طولانی تری بتوانند بدوند بدون اینکه نگران آسیب دیدن پاهای خود باشند. زیره این کفش از جنس لاستیک است که عمر و ماندگاری کفش را بالا می برد و از ساییدگی آن جلوگیری می کند.