کتونی نایک Archives

یکی از ملزومات برای شروع ورزش موفق ، خرید کتونی ورزشی مناسب است؛ این روزها انواع کفش ورزشی تولید شده توسط کمپانی ها و برندهای مختلف بسیار زیاد شده و همین موضوع کمی انتخاب کفش ورزشی مناسب را سخت کرده است. فیلا یک شرکت نمادین است که محصولات بی نظیری با طراحی های غیر متعارف را ارائه می دهد که پژواک متمایزی از برتری ، نوآوری و مهارت این برند دارد.

اگر کمی رنگ روی کفش تان دوست داشته باشید ، این مدل یزی می تواند برای شما مناسب باشد. یکی دیگر از استایلهای پرطرفدار، ترکیب شلوار جین راسته با کتونی است که این ست یکی از استایل­های مدرن و ساده این روزها را به وجود میآورد. با این حال یکی دیگر از ایر جوردن ها ، در این لیست قرار دارد که بخشی از تاریخ کتانی است و به همین دلیل چنین قیمت بالایی دارد. یکی دیگر از کفش های رپر ها ، این بار توسط مک مورم ارائه شد اما با این حال ، آنها هنوز در لیست ما از گرانترین کفش ورزشی که تا کنون ساخته شده اند ، هستند.

این کفش کاملا معمولی به نظر می رسد که به دلیل تعداد محدودشان ، در سال 2005 ساخته شدند. همانطور که در دنیای مد نمناک می خوانید کلکسیونرها عاشق یک جفت خوب جوردان 4s هستند ، بنابراین بیشتر علاقه مندان برای تأمین یک جفت منحصر به فرد از این کفش ، هزینه لازم را می پردازند. بهترین راهکار برای یافتن و خرید کتونی آنلاین این است که از فروشنده اطلاعات کسب کنید. از این کفش تنها 20 جفت ساخته شد که همه آن ها در حراجی در پاریس فروخته شدند.اگر تا به حال موفق به یافتن یک جفت از این موارد شده اید ، حتماً آن ها را نگه دارید که ارزش فعلی آنها در حدود 8000 دلار است.

این کفش همیشه یک کفش محبوب بوده است ، با این حال مدل دریک در eBay با قیمت 100000 دلار فروخته شد! این کتانی با قیمت 15،000 دلار به فروش می رسد زیرا مالک آن ادعا می کند که از مواد بالستیک ساخته شده است. آن ها بسیار نادر هستند و آخرین بار با قیمت 14،500 دلار در حراجی فروخته شدند.برای داشتن یک جفت از این کفش ها، باید اعتباری خاص و شهرت کاملی داشته باشید. این کتانی در این لیست قرار دارد زیرا مایکل جردن ویلکینز آن ها را پوشید و همین باعث شده این کتانی حتی با ارزش تر هم شود و از آن زمان به بعد ، تعداد زیادی از آن ها مجدداً ساخته شده است ، با این حال اولین ها ارزش بیشتری دارند بنابراین اگر می توانید یک جفت از آن ها را پیدا کنید ، قدرش را بدانید .