کتونی نیوبالانس 327 سفید سبز – L Tehran Running تهران رانينگ

در این برنامه بلندپروازانه، شرکت برنامه های خود را برای آینده آماده کرد با دلگرمی به این امر که شناخت نام تجاری نیوبالانس فروش را به نرخ یک میلیارد دلار افزایش می دهد. و به صورت عمده تولید می کند. برند نیوبالانس محصولات خود را به صورت عمده در انگلیس و آمریکا تولید میکند که یکی از دلایل قیمت بالای محصولات این برند است. همان طور که می دانید، یکی از بهترین برندهای موجود در بازار برای خرید کفش، برند نیوبالانس می باشد که در همه جای دنیا شناخته شده است. یکی از جالب ترین نکته هایی که در تمامی برند های بزرگ دنیا دیده میشه اینکه در تمامی محصولات خودشون یک نشان مخصوص دارند.

طبیعی است که فناوری های به کار رفته در کتونی نیوبالانس با فناوری های موجود در کفش ورزشی فوتبال متفاوت است پس باید متناسب با هدفی که دارید، یکی از محصولات این برند نام آشنا را برای پای خود انتخاب کنید. انجام فعالیت های ورزشی خود را با انتخاب این مدل از کفش ترینینگ راحت تر کنید. زمانیکه فروش سالانه جهش فوق العاده ای به مبلغ 474 میلیون دلار در سال 1996 داشت، برند نیوبالانس به عنوان یکی از شش برند کفش پر فروش در جهان و یکی از پنج برند برتر داخلی انتخاب شد. قیمت: یکی از اولین مواردی که در زمان خرید کفش نیوبالانس باید مورد توجه قرار بگیرد، قیمت است. کفش نیوبالانس آمریکایی در مدل ها و طرح های مختلفی تولید می شود که شما به راحتی متناسب با هدفی که دارید، می توانید کفش مورد نیاز خود را خریداری کنید.

این تجهیزات جدید تیم تحقیق و توسعه را قادر ساخت تا زمان مورد نیاز تولید محصولات جدید را از یک سال به چهار ماه کاهش دهد. در پایان سال 1998 شرکت به یکی از پنج شرکت اول در کفش تبدیل شد. کفش ها را برندهای مختلفی تولید می کنند که نیوبالانس یکی از مشهورترین و معتبرترین آن هاست و این اعتبار به واسطه کیفیت به دست آمده نه تبلیغات گسترده و تو خالی. یکی از تکنولوژی های جدید به کار رفته در این کفش ها، استفاده از رویه های فانتوم فیت می باشد. شرکت آمریکایی نیوبالانس که از قدیمی ترین و پرطرفدارترین برندهای تولید کننده کفش زنانه و مردانه می باشد، به تازگی همکاری جدیدی با برند لوکس کازابلانکا آغاز کرده است که نتیجه آن کتونی بسیار زیبا و پرطرفدار نیوبالانس ٣٢٧ می باشد. تولید و ساحت کفش ورزشی در کمپانی نیوبالانس به سال ۱۹۳۸ برمی گردد که کفش های بسیار با کیفیتی برای دونده ها بود.

کمپانی نیوبالانس ، تولی کننده ی کتونی نیوبالانس دخترانه ، یک کمپانی کوچکی آمریکایی بود که در سال ۱۹۰۶ توسط «ویلیام جی رایلی» تاسیس شد. این برند برای ساخت فوم های ابزورب با شرکت لاستیک سازی دوپن که یک شرکت آمریکایی در تولید مواد شیمیایی است، همکاری می کند. دیویس بیان کرد که برند دانهام نام تجاری جدید و زیرمجموعۀ نیوبالانس است. دیویس 2 میلیون دلار برای تجهیزات جدید کنار گذاشت. در سال 1993، 3 میلیون دلار برای تجهیزات با تکنولوژی بالا مانند ماشین های برش و دوخت اتوماتیک اختصاص داد. در حالیکه آن ها قوانین مالی را رعایت می کردند، مانند دیگر تولید کنندگان در این زمان، خود را در مشکوک به اتهام دید. در حال حاضر این برند کفش مخصوص ورزشهایی چون تنیس، فوتبال، گلف، بیسبال و لاکراس را به فروش می رساند که کیفیت آن ها به واسطه استفاده از تکنولوژی های خاص تامین شده است. اگر قصد خرید کفش با کیفیت و شیک را دارید، به فروشگاه اینترنتی سر بزنید و محصولات این برند را بررسی کنید.