کفشهای کتانی سفید را چگونه بپوشیم؟

نحوه انتخاب کفش اسپرت بسیار مهم است زیرا استفاده از کتانی اسپورت نامناسب مشکلاتی مانند درد پاشنه پا و درد کمر را به وجود میآورند. 2. در صورتی که گل یا کثیفی روی کفش وجود دارد، بهتر است آن را به کمک یک دستمال پاک کنید، چرا که باعث چرک شدن کفش، پس از شستشو خواهد شد. اما هنگامی که کفشهای کتانی از جعبه خارج شدند و مورد استفاده قرار گیرند، ممکن است هر اتفاقی برای کفشها رخ دهد، ازساییدگی پاشنه کفش، لکهها و ریختن مایعات روی کتانی گرفته تا استهلاک عادی کفش. اگرچه کفش های رسمی فراوانی با کیفیت بالا وجود دارند که راحتی قابل توجهی را در اختیارتان قرار میدهند ولی در هر صورت کتانی ها بخصوص مدل های اسپرت یا ورزشی برای استفادهی طولانی مدت مناسبترند. اما قبل از آن لازم است بدانید که کدام جنس کفش قابل شستن در لباسشویی است؟

اگر کتانی شما از جنس چرم یا هر نوع کتانی غیرپارچهای باشد، میتوانید از خمیر دندان برای تمیز کردن کفش کتانی خود استفاده کنید. برای آشنایی با روشها و مواد مناسب برای تمیز کردن کفش کتانی با ما همراه باشید. برای تمیز کردن بندهای کفش، کافی است آنها را از کتانی درآورده و همراه با دیگر لباسها در ماشین لباسشویی بیندازید. هیچ احساسی بهتر از باز کردن جعبه یک جفت کفش کتانی جدید نیست. این کفشها رنگهای سادهای دارند و در آنها از کتانهای مخصوصی استفاده میشود که به شکلی طراحی شدهاند که زمانی که در فضای باز هستید، در برابر اشعه ماوراءبنفش واکنش نشان میدهند و در نتیجه، به رنگهای طیف صورتی و بنفش تغییر رنگ میدهند! حتما شاهد بوده ايد كه همه ورزشكاران در ساده ترين شرايط از اين كفش استفاده مي كنند و همه ورزشكاران دختر و پسر مي توانند از آن در همه ورزش هاي محيط هاي مسقف و باز استفاده كنند و اين كفش به قدري ساده و محكم است كه همه مي توانند در هر سني از آن استفاده كنند.

اين ويژگي باعث خواهد شد تا كفش به مدت چندين سال دوام داشته باشد و دوام و استحكام باعث شده تا شما بتوانيد از آن براي پياده روي در محيط كوهستان و جنگل هم استفاده كنيد و در اين محيط ها هرگز پاره و شكافته نخواهد شد. بنابراین اگر به دنبال کفشی زیبا و با دوام هستید که چندین سال در پاهایتان دوام آورد، بی آنکه از مد نیافتد، ما این مدل را به شما پیشنهاد می دهیم. کتانی ورزشی يكي از بهترين گزينه هايي است كه شما مي توانيد در هر زمين بازي از آن استفاده كنيد و دوام و استحكام لازم را دارد و شما مي توانيد از آن به مدت زمان طولاني استفاده كنيد. با استفاده از یک دستمال باقیمانده صابون را پاک کنید و بگذارید کفشهای کتانیتان به مدت 10 دقیقه در هوای آزاد خشک شوند. کدام برنامه را برای شستن کفش در لباسشویی مناسب بوده، مدت زمان و اقدامات قبل از شستن کفش در لباسشویی شامل چه مواردی هستند؟

سپس دستگاه را روی برنامه sports wear با دمای آب ۴۰ درجه سانتیگراد، فعال کنید. 3. برای شستشوی کفشها با ماشین لباسشویی، بهتر است از مایع لباسشویی استفاده کنید. در این حالت راه حل پیشنهادی ما به شما شستشوی کتانی به کمک ماشین لباسشویی است.اگر اینکه چطور کفش را با لباسشویی بشوریم؟ پس از اینکه ماشین لباسشویی عملیات شستشو را انجام داد و خاموش شد، باید کفشها را خارج کرده و در محل مناسب قرار دهید تا خشک شوند. 1. در اولین مرحله بهتر است ۲۴ ساعت قبل از اینکه کفش را درون ماشین لباسشویی بشویید، کفی کفشها را خارج کرده و برای برطرف شدن بوی بد آنها، مقدار زیادی جوش شیرین درون کفش بریزید.