کفش نیوبالانس و دانستنیهایی درباره آن

در واقع وجود نرمی و راحتی در یک کفش مربوط به ساختار این لایه می باشد. مهاجر انگلیسی، ویلیام جی رایلی کارگاه تولیدی کفش طبی محافظ قوس پا و کفش های ارتوپدی خود را در شهر بوستون ایالت ماساچوست در سال 1906 افتتاح کرد. بعد از اینکه این کارگاه کفش های ورزشی بسکتبالی، بیسبالی، تنیس و بکس را تولید کردند، در سال 1956 خانواده هال این کارگاه رو از رایلی خریدند و شروع به تولید کفش طبی و ورزشی کردند. در سال 1906 فردی به نام ویلیام جی رایلی (مهاجر انگلیسی) در شهر بوستون ایالت ماساچوست یک کارگاه کفش طبی راه انداخت.

در ابتدا کار آنها هم تمامی تمرکز خود را بر روی تولید و فروش کفشهای طبی گذاشتند. به دلیل اینکه فروش کفشها در فروشگاهها به خوبی پیش نمیرفت، هال تصمیم گرفت به سرتاسر آمریکا سفر کند و به تبلیغ کفشها بپردازد. این روشی که به ذهن هال رسیده بود، به شناخته شدن کفشها در بین مردم بسیار کمک کرد. ABZORB: این تکنولوژی مخصوص کفشهای نیوبالانس است که حاصل همکاری این برند با شرکت Dupont میباشد. از این اعداد همچنین برای نشان دادن نوع کفش و یا اینکه این کار مخصوص چه فعالیتی میباشد یا میزان استحکام کفش چه قدر است.

کتونی ها توسط تولیدی های بسیار زیادی در سراسر دنیا، و همچنین ایران تولید و عرضه می شوند. همچنین در نظر داشته باشید که بر روی تمامی این لباس ها لوگوی برند که به صورت علامت N همراه با یک طرح گرافیکی خاص است، کشیده شده است. نکته دیگر درباره کتونی نیو بالانس این است که، این کتانی دارای رویه با روزنه های زیاد است که باعث می شود هوا در کفش جریان داشته باشد و از مشکلات پوستی جلوگیری کند. رایلی برای رویه این کتانی ورزشی از چرم کانگورو و زیره لاستیک طبیعی استفاده کرد. همچنین، در فناوری های جدید، در تولید این کتانی، از رویه ضد حساسیت استفاده شده است. یکی از تکنولوژی های مورد استفاده در کفش پیاده روی و کتونی نیوبالانس، Acteva است که از سایر مدل های این کفش سبک تر می باشد.

در سال 1900 میلادی اولین کفش های نیوبالانس در مرکز ماساچوست آمریکا تولید شدند، کفش نیوبالانس آمریکا به علت داشتن ساختار طراحی فوق العاده زیبا و کارایی گسترده در همان سالهای اولیه تولید، به یکی از محبوب ترین برندهای تولید کتونی در آمریکا تبدیل شد. این شرکت در سال 1906 میلادی توسط فردی انگلیسی به نام ویلیام جی ریلی تاسیس شد و کار خود را با تولید کفی های قوس دار شروع کرد. کتونی ها امروزه به محصول بسیار پر فروشی تبدیل شده اند،به دلیل زیاد شدن خریدار ها، تولیدات بسیار زیادی پدید آمده اند که کتونی های کپی را تولید می کنند، در ادامه، به بررسی “خرید کتونی به صورت عمده” و “قیمت کتونی نیوبالانس های کپی” می پردازیم. هنگامی که او غرق تماشای حیوانات خانگی اش بود ، متوجه شد که فرم سه زاویه ای انگشتان پای این مرغ ها، موثرترین طراحی طبیعت برای حمایت از وزن بدن است؛ بنابراین ، طرح قوس های سه ضلعی نیوبالانس، پدیدار شد.